Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugymond mikor er tobbet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugymond mikor er tobbet szamotokra egy csaj, ha arra buszke, hogy milyen sok sminkcucca van, milyen sok ruhaja van, vagy ha arra buszke inkabb, hogy sokat olvas, sok konyve van?

Figyelt kérdés
2014. júl. 1. 10:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Az első
2014. júl. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Utóbbi
2014. júl. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Ha magára büszke vagy a párjára.
2014. júl. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
első menetre inkább a smink,később az intelligens lányokat keresik :)
2014. júl. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ha intelligens. Az intelligencia nem az olvasásból és tanulásból ered, de mindenképpen jó jel, ha plázacicáskodás helyett inkább olvasással tölti az idejét.
2014. júl. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Ugyanaz vagy, aki megkérdezte, hogy a sminkcuccokkal vagy a könyvekkel pózolós lányok jönnek inkább be, ugye? Nem ettől függ. Büszkének lenni meg olyasmire szokás, amit sok-sok küzdelem árán elértél. Az, hogy szeretek olvasni, még nem ok a büszkeségre. Az sem, hogy szeretem cicomázni magam. Egy profi sminkes és egy irodalmár viszont ugyanannyira büszke lehet magára.
2014. júl. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Szóval kérdező arra kényszerítesz, hogy köztük:


[link]


És köztük


[link]


Válasszak?


Akkor az elsőt választom.

2014. júl. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

# 7


Aztán majd fogod a fejed, amikor lemossa a sminket magáról. Ott leszel egy csúnya, unintelligens nővel.

2014. júl. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
CSak a gond, hogy egy szoval sem mondtam, hogy a masodik csunya. A masodik kategorias is van annyira szep, mint az elso, csak o nem a sok sminkcuccaval vag fel, hanem arra buszke inkabb, hogy szeret olvasni.
2014. júl. 1. 11:33
 10/22 anonim ***** válasza:
53%

8:

Nem mossa le a sminket magáról. Ráadásul ezek a nők smink nélkül sem csúnyák, csak egyszerűen tudják, hogy smink használatával még jobban néznek ki. Nagyon helyes, ha egy nő mindent megtesz azért, hogy jó állapotban tartsa a külsejét, hiszen tisztában vannak benne, hogy a férfiak figyelmét első sorban a külsejükkel tudják felkelteni. Mit ér egy okos nő, ha ronda mint az állat és senki nem megy oda hozzá? Először dolgozzon a külsején és aztán a belsején is. Ez a sorrend. Egy ronda buta nőtől nem akarok semmit. Egy ronda okos nőtől nem akarok semmit. Egy szép buta nőt meg akarok dugni. Egy szép okos nőtől már akarhatok komoly kapcsolatot is.


Nem tudom, hogy nő vagy-e vagy csak férfi aki másképp látja a dolgokat, mint én. Mindenesetre:


Intelligencia, műveltség, függetlenség, önállóság, ambiciózusság - Ezek nekem másodlagosak egy nőben. Konkrétan az ismerkedés elején leszarom őket és később is nagyon marginális szerepük van.


Kedvesség, háziasság, figyelmesség, nőiesség, gyengédség, anyai és fészakrakó ösztönök megléte - Ezek azok, amik nekem elsődlegesen számítanak és ami tulajdonságok megléte első sorban tisztelet ébreszt bennem egy nő iránt.

2014. júl. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!