Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek a baratnoje/csa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetek a baratnoje/csaja egy olyan fiunak akinek nem tetszem?

Figyelt kérdés

2014. jún. 30. 00:55
 1/9 anonim ***** válasza:
sehogy
2014. jún. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
miért akarsz? mi abban a jó neked?
2014. jún. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Próbáld elérni hogy felfigyeljen rád. Öltözködj csinosabban, hordd felkötve a hajad vagy ahogy nem nagyon szoktad hordani és szerinted úgy jól állna, nevess,mosolyogj többet stb... velem is úgy volt hogy érdeklődtem egy srác iránt, ezt vele is megosztottam. Az elején nem úgy vettem észre hogy érdekelném, sőt sokkal kevesebbet beszélünk egymással..:/ viszont mostanában kezdem észrevenni hogy valami van, mert az egyik haverjával folyton engem néznek, röhögcsélnek (nem számomra negatív dolgokról beszélgetnek, különben azt velem is megosztanák)... viszont kíváncsi leszek a végére mi lesz ebből...:) szóval próbálkozz aztán vagy lesz valami vagy nem:) de ha esélytelennek érzed majd később is a dolgot me erőltesd mert csak megutáltatod vele magad/elijeszted. Akkor már inkább maradjatok barátok ha most is azok vagytok:)
2014. jún. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha csak annyira nem tetszel neki, hogy szégyellne nyilvánosan társaságban megjelenni veled, akkor titkos szeretője még lehetsz.


Vagy ha szexelni nem akar veled, nem szeretne megcsókolni, vagy mondjuk nem akar látni téged meztelenül, mert az lehangolja, - viszont orálisan ügyes vagy - azzal még lehet szerencséd, ha elfogadod, hogy viszonzás nélkül szerzel neki örömöt.

2014. jún. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Plasztkáztassad át magad. Az általában segít.
2014. jún. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tedd fel magadban a kérdést: hogyan lehet egy olyan fiú a barátod, aki nem tetszik? Na, pont úgy!
2014. jún. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
sz*pd le
2014. jún. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Istenem... Az utolsó válaszadók meg honnan jöttek? Basszus, legyen már annyi önbecsülésetek, hogy névtelenül sem járatjátok le ennyire magatokat. Tudom, biztosan qnagyot nevettetek saját válaszotokon, de most ez komolyan mire volt jó? -.-" ha nem tudtok értelmes választ adni, egy normális kérdésre, ne pazaroljátok sem saját, sem más életét és energiáját, amíg elolvassa a förtelmes írásotokat. -.-"

Köszi <3

2014. jún. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért akarsz olyannal összejönni akinek nem tetszel? Semmi értelme, kaparni ha a tudtodra adta hogy nem tetszel neki, csak meg fog utálni.
2014. júl. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!