Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lettem egy álomba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy álomba?

Figyelt kérdés

Tegnap este egy lányról álmodtam akit még soha sem láttam ,de rögtön megtetszett és oda mentem hozzá és mint álomhoz valóan én is tetszettem neki . Nagyon jól éreztem magamat minden tökéletes volt . Az álomban nem csak ő szerepelt hanem haverok akiknek bemutatom és osztálytárs lányok akik ismerkednek vele . Az arcára érdekes módon nem emlékszem sem a ruhájára , de tudom ,hogy gyönyörű szép volt ,amilyen teremtést még nem láttam soha életembe. Amikor felébredtem ürességet éreztem szívemben , mintha hiányozna onnan valaki .

14/f


2014. júl. 1. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Az álmainkban szereplő alakok, mind létező, általunk már látott emberek. Az is lehet, hogy csak egy pillanatra láttad, ahogy kapcsolgattad a tévét, vagy a tömegben láttad meg valahol.
2014. júl. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ismerős...
2014. júl. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A legrosszabb az, hogy valóban láttad valahol a lányt, lehet csak egy pillanatra is, de a tudatalattid megőrizte.

Kitalált, soha nem látott személyekről nem szoktunk álmodni.

Meglehet, hogy nagy hatást gyakorolt rád, de szerelemnek nem mondanám. Én mai napig emlékszem Nicole-ra akiről ugyancsak 14 évesen álmodtam.

2014. júl. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az előttem szólóknak sajnos igaza van. Bár eddig én úgy tudtam, hogy személyeket álmodik az ember, csak arcot, személyes jellemzőket nem.
2014. júl. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!