Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tíz perc alatt teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tíz perc alatt teljesen szerelmes lettem belé?

Figyelt kérdés

Egy iskolába járok egy fiúval, akit szinte az egész iskola ismer.Csak feketében mutatkozik, tetkója és fültágítója van, (elég helyes szerintem), és egész nap szól a fülében a zene.

De ma olyan dolgot láttam, ami miatt tök sz4rul éreztem magam.Kimentem matekon wcre és láttam sírni.

Gondoltam, otthagyom a p#csába, mert nem is vagyunk valami jó viszonyban.

Elmentem wcre, oké meg minden, de képtelen voltam egyedül hagyni.(Pedig szívem szerint azt tettem volna.)

Meg kérdeztem tőle, mi a baj, mire csak annyit mondott, hogy ma van egy éve, hogy meghalt az anyja.Beszéltem neki minden hülyeséget, hogy az anyja mindig vele lesz, meg hasonló baromságok.Aztán abbahagyta a sírást(na jó nem bömbölt, inkább csak könnyezett), és megölelt.Megköszönte, hogy sikerült "megnyugtatnom", és elment.

Természetesen ezt egy barátnőm se hitte el nekem, mert hogy én mekkora egy b4rom vagyok hogy kitalálok ilyeneket.Ó, ha tudná hogy ez ma megtörtént velem.:D

Visszatérve az előzőhöz, szerintem szerelmes lettem a srácba, de hétfőn úgy is kezdődik minden előlről, mintha ez meg sem történt volna...:/

(Sorry a kisregényért.) L


2014. máj. 16. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég nagy parasztság, hogy ezt elújságolod a barátnőidnek, egyértelműen nem olyasmi, amit világgá tervezett kürtölni. Kérdés nem igazán volt, úgyhogy csak ennyit tudok hozzáfűzni.
2014. máj. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehetséges, nálam eddig 2X elég volt fél pillantás és összesen ennyiszer voltam/vagyok szerelmes. Egyébként ezt tényleg nem kellett volna elmondanod a barátnődnek!
2014. jún. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!