Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk mi alapján választjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mi alapján választjátok ki, hogy kihez mentek oda szórakozóhelyen? Van akinél nem mertek kezdeményezni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 1. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
mell és popsi
2014. júl. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen van olyan. Pl Tyson barátnőjétől nem akarnék semmit. :)
2014. júl. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, akihez ne mernék... Miért ne mernék? Megesz, vagy kinyír? Amúgy ahhoz megyek oda, aki szimpatikus kisugárzású.
2014. júl. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Mr. Truth ***** válasza:
Én nem szoktam ilyen Discokba járni.... De ha már leszólítás... nemtudom nincs konkrét séma erre valahogy a helyzet adja magát van mikor látom/hallom hogy közös a téma, van mikor fogyelmeztetem valamire amit nem vett magán észre, van hogy egyszerre szidju ka buszt mert itt hagyott minket. Változó és nálam a leszólítás nem egyből flörött jelent hanem egy kommunikációs csatornát hogy ne unatkozzak. :) a beszélgetés alapján döntöm el hogy leállok-e vele flörtölni.
2014. júl. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Egyikhez sem, a szórakozóhelyeken csak felszínes, utálatos lányok vannak tapasztalataim szerint. Ahhoz baromi jól kell kinézni, hogy ne alázzanak le.
2014. júl. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Mr. Truth ***** válasza:
0%

ma 15:33

mert hagyod magad te idióta... a lányok ahhoz vannak hozzászokva hogy a sok hülye kiéhezett pasi odakullog hozzájuk ledarálja a szánalmas ismerkedős szöveget és pitizve várja az ítéletet...


Ha odamész akkor mutasd meg hogy vagány vagy ha oltogat akkor olts vissza keményen.

Az ilyen nőknek kell néha egy két beszólás, hogy tudják, hogy mi a helyzet. Néha be kell oltani őket és ha már ugyis esélytelen... akkor nem mindegy mit mondasz? Küld el a francba és égesd be. Akkor meg le sem vakarhatod majd magadról...

2014. júl. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó régen nem csináltam ilyesmit, fogalmam sincsen működne e még. Régen tervezetten néztem a lányt. Nyugodtan, de nem akartam letörölni az arcomról, hogy miért nézem. (tetszik)

Ha észreveszi látni rajta, hogy "mitnézel b+", vagy "jajj észrevettek". Ekkor egy kedves félmosoly. Ha viszonozza jó jel.

Ekkor nem nézem, csak perifériából. Figyelem, hogy vissza néz , keres e a szemével. Ha igen, ugyanez fordítva. most én "veszem észre", és akár küld egy kedves félmosolyt akár nem, én ráküldök egyet. Ha ekkor nem enyhül meg az arca akkor erősen kérdőjel, ha igen (ha idáig eljutsz már elég valószínű) akkor pedig világos: tetszel nekem. Ekkor már érdemes mozdulni is. Közel menni mintha ez lenne a cél, mellette akarsz rendelni italt. Akkor már közelről is lehet látni. Rád néz, te is rá, lehet látni, hogy most érdeklődik vagy sem.


Nem derítünk, nem kell a műsor és púder. Meg lehet neki mondani amit kell, de szituációt kell teremteni. Ne férj el mellette, sőt nem baj ha kicsit mintha hibáznál, elnézést kérsz tőle. Ha már elhangzott egy "ne haragudj szabd lesz", vagy bármi egyéb, akkor már lehet lépni.

pl: ne haragudj, de azt hiszem zavarba jöttem. Vagy bármi.


Pár tanács.

Amelyikkel szemmel nem tudsz egy alap ismerkedést lerendezni mielőtt egy szó is elhangzana, az 99%, hogy kosár.

Nézd meg a környezetét. Ha férfival van, akkor abból bunyó is lehet. Akár tetszik akár nem, akár viszonozza a mosolyt, vagy ő kezdeményez ne menj bele, mert baj lesz.

A mozdulataid legyenek tervezttek, de természetesek, és indokoltak. Jelen "trükknél" előfeltétel, hogy ujjnyi legyne a poharadban, és olyan amit nem gond ha felhajtasz. Ha lépni kell, azonnal lépj. Tehát gyors pohár ürítés, irány a pult tankolni.

légy udvarias, megfontolt, de az esendőségedet ne akard leplezni. Légy természetes férfi, és ismerd el ha hatással van rád. Ha leplezed férfiatlan és esetlen leszel.


És a legfontosabb fejben. Nem "megyünk oda lányhoz". Ha erre gondolsz beparázol. El kell érni azt a lelki állapotot, hogy bárkivel hajlandó vagy beszélgetni, te beszélgetsz egy emberrel. Teljesen más, nem lesz esetlen görcs a hasadban.


És tudd: gyakorlós! De NE ismerősi körben vagy olyannal gyakorolj, aki ismeri a te köreidet! A "gyakorlópálya" totálisan legyen független a "vadász területtől". A csajozás első trükkje, hogy van a férfi, és van a fiú. A férfinak csúszik a bugyi, a fiúnak nem! (mondhatnék lúzert is) A férfi okos, a fiú fejjel megy a falnak. A férfi ahhoz megy oda akitől igen jó eséllyel nem kap kosarat. A fiú meg mindenkihez aki megtetszik neki, függetlenül attól, hogy van e visszajelzés. Ezért a fiú mindig kosarat kap igen ritka kivételtől eltekintve, és azt fogják gondolni, hogy lúzer. A férfi nem azért nem kap sok kosarat, mert george clooney és csodaszerrel van befújva, hanem oda sem megy olyanhoz akitől jó eséllyel azt kap. Ezért úgy tűnik mindenkit megkap. A fenét, csak ő csajokat gyűjt nem kosarakat és csak a külső szemlélő látja azt, hogy 100% a találati aránya :))))))))


Szóval máshol gyakorolj mint ahol csajozol, és akkor a vadászterületen nem lúzerként kerülsz a köztudatba. A működésük 3 aranyszabálya. 1. A nők imádják a szexet, de k. megnézik kivel, és hogyan 2. Félnek, hogy le--ancozzák őket. Akkor jön ki az állat belölük, ha biztosak abban, hogy nem lesz következménye. 3. Nem szeretnek kockáztatni. Egy férfival akinek jó a híre, és úgy hirlik ász az ágyban,jól csajozik, diszkrét, az nyerő pasas!

És tényleg legyél az, mert az egyik leányzó bizony annyit mindig meg fog jegyezni, hogy "ááá hagyd", vagy "hű ismerem, jó pasi". (és nem ritkán a részletek is napvilágra kerülnek női köröben, szóval sose essen csorba a hírnéven. Ha van hírneved a következő leányzóhoz mer töredék energia sem kell :) )

2014. júl. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A kérdésre is válaszolva.

Idővel rááll a szemed, hogy belőtt melyik milyen tipus. Meglesz a favoritod. Látni fogod, hogy melyiknek jó a teste, de gyaníthatóan béna. Melyiket kell tanítgatni. Amelyik sokat csacsog ki fogja fecsegni ami nem tartozik másra. (ideális első helyezett, ők a "hírvivők" :))) ) Látni fogod hogy melyik amelyiktől leesik az ékszij olyan jó csaj, de nagyon gáz lesz, mert xarkeverő. (eszedbe se jusson, mert bajt csinál) stb...

És amikor ezeket látod ezerből is meglesz a NŐ. Bemész, és egyből meglátod majd. Akkor ne siess, szkenneld át rendesen, hogy kicsoda, miféle, kivel van. A barátnői nagyon jó szűrők. Amelyenek a barátnők úgy tudsz "üzenni", vagy "beslisszolni" rajtuk keresztül. A pletyós barátnő anyatojást tojik, ő tuti visszamondja amint a csajnak akarsz, kiválóan használható puhításra. A xarkeverő barátnő remek arra, hogy lekoptasd. (ellened fog beszélni amikor akarod ;) ) Alap, hogy a barátnőket egy füst alatt úgyan úgy "fel kell szedni". Ha náluk bevágódtál, és ők veled vannak, ők szurkolnak majd X-nek, sőt bíztatják, és reklámoznak téged, hogy milyen jó fej vagy. Nagyon megkönnyítik az ember dolgát :)

2014. júl. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!