Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért hiszitek el ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért hiszitek el ha a fiúk azt mondják, hogy szépek vagytok az tényleg úgy van?

Figyelt kérdés
A legtöbb srác a lányok 80%-át simán meghúzná, nem nagyon válogatnak.

2014. júl. 1. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
lehet érezni ki mondja komolyan és ki nem
2014. júl. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
?
2014. júl. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Mr. Truth ***** válasza:
kinek mi a szép? Ez relativ... attol még hogy neked nem tetszik egy lány lehet hogy másnak igen...
2014. júl. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy mindenkinek ezt mondják nem csak nektek.
2014. júl. 1. 15:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek nem mondják, csak annak, akit meg akarnak fektetni. De ha meg akarja fektetni az azt jelenti, hogy tetszik neki, tehát szépnek találja, tehát lényegében nem hazudott.
2014. júl. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tehát a csúnya lányokat is megdugnák, ráadásul a szemükbe hazudnak. Hát, ez nem tudom inkább kit jellemez inkább.


A másik lehetőség, hogy mégiscsak nem annyira csúnya a lány és így nem is hazudnak.

2014. júl. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 hunbula ***** válasza:

Mert hozzád odajönne egy csaj, hogy hú, de szexi vagy és milyen helyes, nem szeretnél legalább egy kicsit hinni neki, akkor is, ha közben meg nem úgy van? ;)


Mindenki szereti, ha bókolnak neki. Ha meg legalább egy dolog van rajta ami szép (pl a haja... ;) de mindegy igazából) és pont azt dicséri meg valaki (de szép vagy, gyönyörű a hajad), még szívesebben hisznek neki mert jó érzés.

2014. júl. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5%
Kérdező, ez nagyon jó kérdés. :D Sok ronda, hülye csaj elhiszi, hogy szép, pedig csak dugható kategória, közben meg tök ronda a fejük vagy épp ronda mellük, seggük. ÉN is hány ilyet hülyítettem már be és azóta is úgy tudja, hogy ő álomnő, pedig más is íg csinálja, hgoy jól meg legyenek dugva. :D Szánalmas az összes csaj, aztán meg van képük rondának nevezni fiúkat, közben meg nézzen már magára, ő se különb, buta cafkák, a csajok 99%-a alapból csak dugásra való, mert olyan lelketlen, gusztustalan kis pondrók, csak gecyitartálynak jók. H baszódna meg mindegyik!
2014. júl. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

"Kérdező, ez nagyon jó kérdés. :D Sok ronda, hülye csaj elhiszi, hogy szép, pedig csak dugható kategória, közben meg tök ronda a fejük vagy épp ronda mellük, seggük. ÉN is hány ilyet hülyítettem már be és azóta is úgy tudja, hogy ő álomnő, pedig más is íg csinálja, hgoy jól meg legyenek dugva. :D Szánalmas az összes csaj, aztán meg van képük rondának nevezni fiúkat, közben meg nézzen már magára, ő se különb, buta cafkák, a csajok 99%-a alapból csak dugásra való, mert olyan lelketlen, gusztustalan kis pondrók, csak gecyitartálynak jók. H baszódna meg mindegyik!"


Kár, hogy te még ilyet se érdemelnél...

2014. júl. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!