Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem magam magányosnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam magányosnak mióta párkapcsolatban élek?

Figyelt kérdés

Sosem voltam egy nagy partiarc (de azért viszonylag az voltam) de sok emberrel tartottam a kapcsolatot.


Nos mióta barátnőm van és együtt lakom vele, konkrétan magányos lettem. Korábban sok lánnyal is tartottam a kapcsolatot és a barátaimra is több időm, kedvem jutott. Ráadásul az az általában 4-5 lány, akikkel ismerkedtem (barátnőm előtt) mindig meghallgattak, kedvesek voltak, nyitottak és el tudtam velük menni szinte bárhova, változatos helyekre.


Mióta együtt vagyok a barátnőmmel általában csak azt hallom, hogy unalmas hogy folyton ugyanazokkal jövök, illetve nincs kedve sehova se menni, de én ne beszélgessek más lányokkal mert őt az zavarja.


Szóval megszakadt a kapcsolatom kb mindenkivel és hát itt vagyok mellette de úgy érzem magam mint egy lakatlan szigeten, valószínűleg én rontottam el valamit.



2014. júl. 1. 17:49
 1/8 A kérdező kommentje:

Ja ráadásul ezek az emberek akikkel tartottam a kapcsolatot a sikereimet is elismerték és így éreztem gyakorlatilag hogy mennyire népszerű vagyok és valóban jól csinálok valamit.

De mióta barátnőm van telenyomja a facebookomat mindenféle romantikus hülyeséggel és ezek a lányok messze elkerülnek már, így nincs nagyon visszajelzés az életemről és olyan érzésem van mintha vakon tapogatóznék.

2014. júl. 1. 17:51
 2/8 anonim ***** válasza:
jaaaa te rontottad el!
2014. júl. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kösz, de hol?
2014. júl. 1. 17:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Amúgy ha nem akarsz antiszociális lenni akkor dobd a barátnődet!
2014. júl. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az írásodból nem is tűnik úgy, hogy szeretnéd a barátnőd, így pedig nincs is értelme együtt maradnotok.
2014. júl. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Klassz de hova menjek? Összeköltöztünk mert így nem kell lakbért fizetni, de nekem nincs még lakásom.


Szóval most nem fogok 50 ezret havonta kifizetni csak azért, mert itt olyan szar.

2014. júl. 1. 18:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem a megfelelő nővel élsz. A megfelelő emberrel nem érezzük magunkat magányosnak, sőt sokszor jobban érezzük vele magunkat, mit bármelyik haverral.
2014. júl. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Attól, hogy valaki kapcsolatban van, még egyáltalán nem kell megszakítani a kapcsolatot a barátokkal, sőt! Igenis fontosak a barátok és nem szabad hagyni, hogy egy nő/férfi miatt ezek megszakadjanak. Persze ha kapcsolata van az embernek talán lazulnak a baráti kötelékek, illetve az egyén szabadidejét már nemcsak a barátokkal, hanem a Párjával is meg kell osztani, ergo valószínűleg kevesebb ideje marad a barátokra, de aki igaz barát az ezt elfogadja, na meg a mai világban már itt a telefon, stb., szóval ha nem találkozik az ember a barátaival heti többször, akkor is tudja tartani velük a kapcsolatot.

Nem tudom milyen a kapcsolatod a barátnőddel és hogy mióta vagytok együtt, de nem tudod ezt neki így elmondani? Szépen, nyugodtan, higgadtan.. Na meg ezt leszámítva nem értem az Ő hozzáállását sem, mármint hogy miért nem jártok el ide-oda, főleg hogy itt a jóidő, a szabadidős programok, el tudnátok menni sétálni, biciklizni, fagyizni, állatkertbe, vagy csak inni egy limonádét, vagy bármit.. nagyon hangulatosak tudnak lenni ezek a programok, és nem hiszem, hogy létezik olyan nő, aki ne vágyna ilyesmire. Szóval szerintem kérdezd meg a barátnődet is erről! ;)

A másik tippem: esetleg próbáld meg meghívni a baráti eseményekre és ki tudja, lehet össze is haverkodna a barátaiddal és látná, hogy nincs miért aggódnia. Amit viszont a 4 lányról írtál, akikkel a barátnőd előtt ismerkedtél, nos, velük lehet jobb is, ha megszakad a kapcsolat, elvégre potenciális jelöltként tekintettél rájuk valamikor, így szerintem nem lenne fair a barátnőddel szemben, ha velük találkozgatnál, de ez csak az én véleményem.

Ami még felvetődött bennem, hogy a barátnőd néha nem vágyik külön programokra? Mármint nincsenek barátai/barátnői, akikkel néha elmenne csacsogni meg nevetni egy kicsit? :)

Remélem segítettem kicsit, fel a fejjel! ;)


21/L

2014. júl. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!