Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hiába élek párkapcsolatban,...

Hiába élek párkapcsolatban, mégis magányosnak érzem magam?!

Figyelt kérdés
Érez más is így rajtam kívül? 24/L vagyok, és 4 éve van párom, de nagyon magányos vagyok mégis. Azt érzem elhanyagol. De nem lehet ezt megbeszélni vele, mert nem szeret lelkizni. Én meg azt érzem hogy elveszek a süllyesztőben. Nagyon rossz érzés ez. Emellett elég stresszes az életem, és már azt érzem a depresszió kezd elhatalmasodni rajtam, és egyedül vagyok ezekkel a gondolatokkal, mert a páromat úgymond nem érdekli. Én nagyon szeretem őt, de ez hogy ilyen nemtörődöm, kikészít. mit tegyek?
2014. ápr. 12. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én így érzek. Most emeltem ki a kérdésem. 34N
2014. ápr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nincs is nagyon kinek mondani ezeket, mert meg sem értenek, és csak azt szajkózzák hogy akkor minek vagy vele? Ez nem ilyen egyszerű, mert szeretem sttól függetlenül, de sehogy nem tudom vele megbeszélni ezeket, vagy ha mondom neki akkor meg megsértődik és nem szól hozzám.
2014. ápr. 12. 18:59
 3/8 anonim ***** válasza:
29%

Minek vagy akkor vele? Ha szereted, akkor meg miért nem fogadod el olyannak amilyen?


Már ne is haragudj, de tipikus buta nő példáját hozod. A párod lesz@r magasról, de te azért kitartasz mellette.


Gratulálok!

2014. ápr. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nyilván nem ilyen választ várok, mert mint írtam, szeretem. Nem vagyok buta, de neked nem szoktak lelki problémáid lenni? Mégis kivel beszélje meg az ember ha nem a szerelmével?

az a baj hogy azon kívül nincs "problémám" vele, de azért egy kapcsolathoz az is hozzá tartozik hogy ha valamelyik félnek nyomja a lelkét valami akkor megbeszéljék. Nem pedig a szőnyeg alá söpörni, mert az sem megoldás.

én próbálom elfogadni hogy ő ilyen, de amikor mélypontra kerülök, akkor jól esne egy két bátorító szó

2014. ápr. 12. 20:41
 5/8 anonim válasza:
100%
Ugyanígy érzek én is! 19/L
2014. ápr. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is!
2014. máj. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom soha nem áll ki mellettem, sőt inkább folyton hülyét csinál belőlem mások előtt. De nem hagyom el, mert öreg vagyok már, és nincs kedvem elölről kezdeni. Inkább nem megyek vele társaságba.
2017. nov. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én partnerem is ilyen, de akkor arra gondolok hogy ha egyedül vagyok akkor hogy élnék, kinek mondanám el a problémáimat, ha meg nagyon zavaró gondjaim vannak akkor az EFT módszert használom és megoldom magam a dolgaimat :)
2018. jan. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!