Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbíztam a barátnőmben, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbíztam a barátnőmben, de szemét volt velem, és megbántott. Azóta a kedvességem is kisebb lett é sa világban is csalódtam. Teendők?

Figyelt kérdés

Itt értem ezalatt, hogy azthittem megtaláltam egy rendes lányt, segítettem neki, de ő aztán nem lett szerelmes belém, megbántott és lesz*rt. Hálátlan is volt.


Azóta nagyot fordult a világ, többször vagyok ideges, és nem kedveskedem már másokkal se annyit, másképp látom a dolgokat.

Tudom, hogy nem helyes, de ezen a megbántáson se tudok szemet hunyni.


Mit tehetnék?



2014. júl. 1. 19:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egy latrinába hugyozunk. :/
2014. júl. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
...Aha. Szóval... ha segítesz valakin, annak beléd kell zuhannia, mint vak lónak a gödörbe? Eh, ezt... nem így játsszák. Attól, hogy segítesz valakinek, kedves vagy vele nem tartoznak neked szerelemmel. Nőj már fel.
2014. júl. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mit tehetsz: próbálj meg nem általánosítani.

Abból, amit leírsz, nem derülnek ki konkrétumok, hogy pontosan mi történt. Attól, hogy segítettél neki valamiben, még nem köteles beléd szeretni, ugye, ha viszont ezek után ő szemét veled, az valóban csúnya és hálátlan dolog a részéről.

2014. júl. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Sosem vártam el szerelmet, de egy köszit igen.

Engem az zavart, hogy neki segítettem, de ha nekem volt rá szükségem, nem akart segíteni nekem, és ez fáj.

2014. júl. 1. 19:24
 5/13 anonim ***** válasza:
Szegény lány, biztos azt hitte, önzetlen vagy.
2014. júl. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kérdező ilyen az élet ,ne várj el semmit a segítségedért cserébe,ha jó neked hogy másokon segítesz akkor tedd,de ha nem akkor ne áltasd magad mert ez nem üzlet.
2014. júl. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hát ha barátnőmön láttam, hogy szarul van, jó , hogy segítek neki.

Nem szoktam elvárni semmit, de akin segítek, általában ő is szokott, ha kell nekem, mert tudja, hogy ezzel tartozik, de ez ilyen kimondatlan dolog, jótett helyében jót várj.


De itt meg még én lettem lecseszve, egy világ dőlt össze bennem, hogy ennyire palira vett az, akibe szerelmes voltam.

2014. júl. 1. 20:00
 8/13 anonim ***** válasza:
...Kicsit ellentmondásosra sikerül ez a kommentár, kérdező.
2014. júl. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez a jótett helyében jót várj az életre nem feltétlenül igaz,mint mondtam ez nem üzlet sehogyan sem,ne attól várj segítséget akin segítettél,sőt eleve ne is várj,mert ha segítettél önzetlenül akkor az neked kellenne hogy jó legyen legbelül.Ha már valamiféle fizetséget vársz el az már nem jó.
2014. júl. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

De ha nehéz helyzetben segítek többször valakin, akkor ha nekem van, kérhetem barátnőm segítségét?


Sose szoktam ezt fejben tartani, hogy te meg te, meg ő lg nekem, csak én azt hittem, hogy egy párkapcsolatban a felek segítenek egymásnak, én segítettem, de ő nem, és még meg is bántott...

2014. júl. 1. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!