Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nő után se érdemes futni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő után se érdemes futni. Vélemény? Egyetértetek?

Figyelt kérdés

2014. júl. 1. 20:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Aszexuális és homoszexuális férfiaknak nem.


A többieknek meg a saját döntésére van bízva.

2014. júl. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Wiky92 válasza:
Nem! Igen is erdemes futni a no utan!
2014. júl. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

12: Mondja a nő?


A kérdező inkább arra lehet kíváncsi, hogy a férfi szemszögéből mi a helyzet, nem pedig a nőéből, aki élvezi ha futnak utána.

2014. júl. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hát...most őszintén én még a busz után sem szoktam...
2014. júl. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Bizonyos esetekben igenis érdemes. F
2014. júl. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem érdemes. A nőknek csak a szájuk sír hgoy nincs értelmes palijuk, közben meg elhajtják és lenézik azt aki értelmes és normális. Ráadásként kinézetre sem ronda. Egyetlen hibája hogy átlagos és normális, nem egy lepusztult menő csávó vagyok röhögj rajtam típus.
2016. okt. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!