Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány jóval pozitívabban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány jóval pozitívabban áll hozzá egy sráchoz, mint korábban, annak mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Leszögezném, nem akarok belelátni semmit a dologba, csak kicsit furcsállom. Korábban is viszonylag jóban voltunk a lánnyal, de inkább csak kb. haverfélék voltunk, aztán ő elment messzebbre dolgozni, én elmentem újfent tanulni, így most csak levelezünk néha. Akkoriban (kb. 3 éve) szerettem volna kicsit többet tőle, elhívtam, de elutasított, utána már nem közeledtem "úgy" hozzá, kimondatlanul is tudtuk, hogy hogyan állunk. Persze egyszer-kétszer még elhívtam, de mindig hárított. Aztán egyszer segítséget kértem tőle levélben, meg nagyjából elmondtam neki pár múltbeli "titkomat", és nagyon megértő volt, akkor is mondta, hogy majd ha hazajön hosszabb időre, és lesz időm/kedvem, akkor személyesen is beszélünk. Gondoltam, úgyis elfelejti, de nem, több hónap elmúltával is megint ő jött elő azzal, hogy találkozzunk (mindig ő hozta fel, hogy nem menekülök tőle), meg kb. elmondta, hogy mire hívjam meg, és többször is éreztette, hogy "felnéz" rám stb. Beszéltük, hogy egyszerre két lány is tetszik nekem, erre kb. azt írta, hogy "jó, ha valakinek több ember is megmozgatja a fantáziáját :P". Tényleg lehet, hogy szimplán dumálni akar, csak én ezt nem értem, most miért ő "erőlteti" azt, hogy találkozzunk, miért változott meg ennyire gyökeresen a hozzáállása. Ja és van barátja, szóval nem hinném, hogy ki akarna kezdeni velem, de közben meg számomra picit kétértelműnek tűnt ez a legutóbbi "beszólása" is. Szerintetek mi lehet az oka annak, ha valaki ennyire másképp áll hozzá egy másik emberhez? Bocs, ha kicsit hosszú voltam, és előre is köszönöm az értelmes megnyilvánulásokat.

2014. júl. 1. 22:18
 1/1 DeMita válasza:

Sok ember nem szereti bevallani magának, hogy valaki tetszik neki. Pl van két "barát" és abból az egyik többet érez, mint a másik. De lehet, hogy azért hárított, mert nem akarta elveszíteni a barátságodat. Néha a lányok, (tapasztalat, én is lány vagyok)nem akarják csak úgy bevallani maguknak azt amit igazából legbelül éreznek. De szerintem biztos, hogy többet érez egy barátságnál. viszont az furcsa, hogy van barátja, és úgy közeledik hozzád...

Remélem sikerült kicsit segítenem. :)

2014. júl. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!