Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tegyem túl magam azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam azon, hogy akit szeretek leszar, mert mást szeret?

Figyelt kérdés
2014. júl. 1. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Szard le és szeress mást.
2014. júl. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szeress te is mást...
2014. júl. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben járok én is. Nem tudok szabadulni az érzéstől, egyszerűen nem tudom feladni.

De be kell látnod hogy ennyi volt, elfogadni. Aztán egy idő után majd talán jön olyan aki viszonozza az érzéseidet.

Én is így teszek.

2014. júl. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én már hat éve vagyok szerelmes reménytelenül ugyanabba a fiúba és mégse tudom elfelejteni
2014. júl. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban. Sajnos nem lehet ezen túl tenni magad, közhely, de az idő majd segít. Szórakozz, éld az életet, legyél rengeteget a barátaidból, és beszéld ki magadból. Nem biztos, hogy segít, de könnyebbé teszi ezt az egészet!

Fel a fejjel! :)

2014. júl. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sose értettem, hogy hogy lehet szeretni valakit, aki téged leszar. Mert oké, hogy máshogy szeret, bla bla, de ha ott se vagytok, hogy egyébként tisztelt, és kedvel mint jó barátot, akkor nem tudom megérteni..


Aki nem szeret engem, azt én se szeretem. Ez ilyen egyszerű.


És voltam már igazán szerelmes, most is az vagyok, pontosan tudom milyen érzés.


16 évesen volt ilyen reménytelen szerelem típusú bajom 1 évig, de akkor 16 voltam..


Most meg 23 és nem tudom megérteni az ilyen problémákat.


Tovább kell lépni és kész. Ami nem működik az nem működik. Minek vesztegessen az időmet, energiámat egy olyan dologra ami halálra van ítélve?!


Ezesetben neked az illetőre.. Mást szeret! Lépj tovább! Sokkal jobb lesz neked is.

2014. júl. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!