Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek miért tetszenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek miért tetszenek a nagypofájú focisták?

Figyelt kérdés
2014. júl. 1. 23:49
 1/9 anonim válasza:
Utálom a focistákat!
2014. júl. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mszoszi ***** válasza:
0%
"Sose szeress focistába! A végén úgy is kicselez.." sajnos ez igaz:) szeretünk szenvedni. de előbb vagy utóbb, megunjuk..
2014. júl. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nálam is fennakad a szűrőn, ha vkiről kiderül, hogy focista.

Volt egy ismerősöm, jókat beszélgettem vele, mint haverral, de férfiként messze elkerülném az ilyet.

Nagyjából minden igaz, amit a focistákról mondanak... Edzés után egymás farkát verik a zuhany alatt (legalábbis ő ilyeneket mesélt), amúgy meg orrba-szájba kefélnek.

Más focistáról is azt hallottam, hogy állandóan csalja a nőit, és egyik kapcsolatból lép át a másikba.

Brr.

2014. júl. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szórakozol? van köztük olyan, amelyik 120 milliót keres egy hónapban! ennyiért még én is szopok-nyalok-gombotvarrok!!!


F20 :D

2014. júl. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet mondani, hogy előítéletes vagy szkeptikus vagyok,de rá sem nézek a (tipikus) focistákra! Herótom van tőlük, egyszerűen már a szó hallatán is rosszul leszek. Kevés dolog van a világon, amit jobban utálnék a focinál, hát most ez a VB láz is nagyon kellett...
2014. júl. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 sarah200 válasza:
Én szeretem a focistákat. A barátom például focizik,mondjuk hobbi szinten,de nekem tetszenek a focisták. Sosem tudhatod ki milyen.
2014. júl. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Könnyebb nekik pofont adni ha túl messzire megy.
2014. júl. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A focit megnézni megnézem, de a focista pasik nekem nem jönnek be.
2014. júl. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

én ugy vettem észre hogy a többségnek tipikusan a nagypofájú

focisták jönnek be

2014. júl. 2. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!