Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15-16 éves srác komolytalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-16 éves srác komolytalan egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Van egy srác,aki külsőleg nagyon vonz.Én is tetszem neki.Ma kezdtünk el beszélgetni,de csak pár mondatot sikerült,úgyhogy holnap lesz folytatása,így nem nagyon ismerem még,és nem tudtam leszűrni,hogy milyen is valójában.


Az egyik kérdőjel bennem az,hogy én 17 éves vagyok,ő meg csak decemberben lesz 16..Nem lenne túl éretlen egy komoly kapcsolathoz,mint a mai tinifiúk többsége,és nem csak d*gni akarna? Vagy azért vannak normálisak köztük és ez egyénfüggő?


Mondjuk 1-2 barátnőm jóban van vele,és azt mondják,hogy jóval érettebb a koránál,meg nagyon aranyos,okos is,rengeteg versenyre jár,sokat meg is nyert közülük..


Viszont fél éve volt egy barátom,aki 17 éves volt..A kapcsolat közben kiderült,hogy iszonyúan gyerekes még,ez a szakításunknál be is bizonyosult.Tehát nem szeretnék megint belefutni egy ilyenbe.:)


Ha bármi komolyabb kialakulna,akkor a kor az engem nem zavarna. A hangsúly azon van,hogy ne legyen gyerekes,és ne a másik anyukája legyek :)


Tapasztalatokat és véleményeket lányok szívesen várok! :)


2014. júl. 2. 02:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedofil:/
2014. júl. 2. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen tapasztalatot vársz itt másoktól, hogyha senki nem egyforma és csak általánosítani tudunk?

Ismerd meg, beszélgess vele, aztán választ kapsz minden kérdésedre!! Sőt, egyenesen tőle, elsőkézből kapod róla az információkat. Fölösleges itt kérdezősködnöd.

2014. júl. 2. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ismerd meg, kerulj kozel. Ez a baj a nokkel, hogy tulsagosan eloreterveznek, es emiatt nem lepnek. Ne foglalkozz vele hogy milyen LEHET, tapasztald ki! Nem szeretnel belefutni egy ilyenbe, rendben, de a gyerekesseg egy het ismeretseg utan kiderul, nagyon alap dolgokbol!
2014. júl. 2. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

te se vagy túl érett ha tőlünk akarod megkapni a választ

ismerd meg és majd kiderül, ez egyénfüggő

2014. júl. 2. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
15-16 évesen nem elég komoly,ilyen korban nem számít neki hogy mi vagy-ki vagy csak az hogy meghágjon.én is voltam fiatal,tudom milyenek :D
2014. júl. 2. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!