Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 25 év feletti lánytársaim:...

25 év feletti lánytársaim: Hogyan viselkedtek azokkal a srácokkal, akik bár udvarolgatnak és talán meghívnak erre-arra, de mégis komolytalanok?

Figyelt kérdés
Például: napokig-hetekig való szándékos eltűnése után meg van sértődve, ha nem tárt karokkal-combokkal várod, nem tart be időpontokat, azt hazudja, hogy el kell utazzon határozatlan időre, de ha csábítgatod pl. szexxel, akkor hirtelen tud maradni, stb.

2013. szept. 30. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

:) Ismerős. Már én is találkoztam ilyennel. Egyértelmű, hogy csak szexet akar, vagy van még valakije, vagy egyszerre több nővel találkozgat.

Ne várj semmit! Ne bonyolódj bele! Szóval csak akkor menj bele, ha tudod, hogy tudod kezelni a dolgot, és nem hiszed azt, hogy ez egy kapcsolat.

Persze a legjobb megoldás, ha te is eltűnsz, nem érsz rá, ha keres, sőt azt mondod neki, hogy bocs már van programom valaki mással :)

2013. szept. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen emberrel nem is érdemes foglalkozni, szóval nálam ilyeneket tuti nem játszana el.
2013. szept. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én az ilyenekkel a 2. húzás után nem találkozok többet.



23l

2013. szept. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De jó már az ilyeneknek akik több nővel játszanak egyszerre...:'D Én meg eggyel sem tudok összejönni. Hagyhatnának ezek a menő csávók nekünk is esélyt...:/ Miért nem elég nekik egy jó csaj és kész?
2013. szept. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hát jól, ha éppen nekem is csak alkalmi kapcsolat kellene....

természetesen az oda-vissza kell h működjön :-)


ha partner kapcsolatra vágyom akkor az első után dobom bájos mosollyal....

2013. szept. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4

sajna a menő csávók akik megtehetik úgy fogják fel, hogy minek leragadni 1-nél, amikor mindet megkaphatják


Más dolog, hogy nekünk már a kár a gőzért, ezt a lapot kaptuk, és nem lehet rajta változtatni


A nők úgyis csak velük akarnak szexelni/kapcsolatot, még ha tudják is, hogy csak arra kellenek

2013. szept. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez csak akkor érthető ha csak a pasi keresi a nőt. Ha a nő soha nem keresi a pasit akkor ne csodálkozzon.
2013. szept. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!