Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a párotok rákos lenne?

Figyelt kérdés
2014. júl. 2. 03:06
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Én biztos kitartanék mellette, és támogatnám. Szeretem nézni, ahogy az emberek szenvednek, és erős fájdalmakat élnek át, és az orvosok akkor sem engedik az eutanáziát, amikor szinte már könyörög, hogy meghalhasson. Külön élvezem, hogy ennyi beteg ember van rajtam kívül, akik ezt támogatják.
2014. júl. 2. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1 nem derül ki egyértelműen hogy mit is akartál írni.
2014. júl. 2. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kitartanék mellete, támogatnám, amiben tudnám, és próbálnám benne tartani a lelket, és a gyógyulásába vetett hitet és reményt.


Emellett igénybe vennék egy olyan - nem fizikai síkon ható - általam rendkívül hatékonynak tartott alternatív terápiát, amivel nekem az elmúlt 4 évben rengeteg pozitív tapasztalatom volt, és aminek köszönhetően olyan változásoknak is szemtanúja lehettem (többek között a saját családomban is), amiket őszintén szólva korábban elképzelhetetlennek tartottam volna, például amikor olyan, az orvostudomány jelenlegi álláspontja által gyógyíthatatlannak tartott betegségből gyógyult fel valaki abszolút tünetmentesre (Scerosis multiplex), illetve amikor visszafordíthatatlannak tartott folyamat (pl. a szemideg sorvadásával járó glaukóma, vagyis zöldhályog) gyorsan és látványosan javuló tendenciát vett.


Ha esetleg érdekel, szívesen megosztom privát üzenetben a saját tapasztalataimat erről, és megírom, hogy hol lehet erről a módszerről a neten részletesebben tájékozódni, de itt, ebben a rovatban most csak ennyit írnék le ezzel kapcsolatban.

2014. júl. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!