Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy 17 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy 17 éves vagyok, de egy normális komoly kapcsolat nem jön össze nekem? Nem akarnak?

Figyelt kérdés

Már elgondolkozom hogy lassan a külsőmmel a stilusommal vagy a belsőmmel van baj mert ha probálkozik egy pasi az lelécel 2hét vagy 1 hónap után azzal a mottoval: semmit nem érzek irántad.... vagy ha jön más pasi akkor az csak megakar szerezni magának és viszont látásra.

Tehát eddig mindig ilyeneket kapok a sorstol:((( annyira elkeseritő hogy nincs egy olyan pasi aki tényleg komolyan gondolná velem..valaki hasonlo cipő jár esetleg?vagy tapasztalat?


2014. júl. 2. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Szívesen megismernélek, de gyanítom, hogy legalább 200 km-re laksz.


20/F

2014. júl. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert túl fiatal vagy és egyértelmű hogy túlságosan akarod a dolgot. A kapcsolatfüggés nagyon kemény, kezeltesd magad amíg lehet.
2014. júl. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még csak 17 éves vagy, még rengeteg időd van.
2014. júl. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

15 éves (közel a 16-hoz) voltam amikor először lett barátom. Nos... Az elkövetkezendő években szinte mágikusan 3 hétig tartottak a kapcsolataim. Utána lett egy se veled se nélküled kicsit több, mint 1 éves. Majd egy 5 éves (lightosan se veled se nélküled, csak egyszer szakítottunk 3 év után, majd kibékülés, majd szakítás 2 évvel később). Azóta nincs párkapcsolatom és már 25 leszek jövőre.


Szerintem ne keseredj el, én se szomorkodok rajta, annak ellenére, hogy láthatólag taszítom a normálisan működő párkapcsolatokat :)


24N

2014. júl. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!