Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan ered az a nevetseges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan ered az a nevetseges felvetes, hogy a lanyoknak bejonnek a magas, sovany fiuk?

Figyelt kérdés
minden ezzel kapcsolatos kerdesben leirjak pedig,hogy "a sovany alkat undorito,az izmost szeretjuk".
2014. máj. 31. 15:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%
Mindig meghal bennem valami, amikor már a 10 csilliomodik ilyen kérdést olvasom. Kérdező...retardált vagy
2014. máj. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Kinek ez kinek az jön be,az izmos persze mindenkinek jobban tetszik,de nem lehet mindenki Silvester Stalone.
2014. máj. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Definiáld kérlek, hogy neked mit jelent a sovány, mert tapasztalataim szerint a férfiak totál mást értenek ezen a szón, mint a nők!
2014. máj. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
70%

Nekem tényleg a magas vékony fiúk jönnek be. Számomra az a férfias, legyen nálam magasabb, ne legyen szétgyúrva, de azért valami izom legyen rajta. Ha vele vagyok, akkor érezzem azt, hogy egy férfi van mellettem, nem pedig egy 168 cm-es izom nélküli kisfiú.


Ez a test tetszik:

[link]


Ettől rosszul vagyok:

[link]

2014. máj. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

URISTEEEN NA ITT FEJEZTEM BE

EZ HOL VEKONY 4ES?????NEZD MAR MILYEN KARJA,MELLE VAN,FULL IZOM A KOCKAKROL NEM IS BESZELVE

ILYEN TOKELETES TESTU FIUT NEM IS LATTAM MEG SEHOL

ES NEKTEK EZ A VEKONY????MOST MAR MINDENT ERTEK VEGRE

2014. máj. 31. 15:52
 6/20 anonim ***** válasza:
72%
Nyugi van! :D
2014. máj. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
67%

Ne ess kétségbe kérdező! Mindegy, hogy nézel ki, úgyis lesz valaki, akinek fogsz tetszeni!

Nekem ez a


gizda: [link]


nem tetszik sovány: [link]


tetszik sovány: [link]


tökéletes: [link]


túl sok: [link]


Látod, nagyrészt nem szeretik a lányok a túlpumpált izmos arcokat. Ne légy elkeseredve!

2014. máj. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
hát én a négyesnél izmosabb vagyok,főleg a vállam durván szélesebb
2014. máj. 31. 16:11
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Te amúgy erre vered?

Neked hányszor kell elmondani, hogy nem azért nem jössz be a csajodnak, mert olyan az alkatod, amilyen, hanem mert egy ostobenkó paraszt vagy?

2014. máj. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Most hogy már is észrevette, hogy a kérdező egy szellemileg sérült ember, komolyan megkönnyebbültem :D
2014. máj. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!