Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mikor volt először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mikor volt először magömlésetek?

Figyelt kérdés
Kinek mikor és hogyan, milyen körülmények közt volt először magömlése arra lennék kiváncsi! És hogy történt? Ezt úgy értem hogy egyik nap vertétek, semmi másnap meg törölhettétek a monitort vagy mi?? :D Vagy nedves álmotok volt? Egy hónapja sem vok 12 de a szerszámom kb 10-11 cm ha ez számít valamit, itt ott szőrös de messzíről nem nagyon látszik.

2014. júl. 2. 14:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ki emlékszik arra már :D Nyugi, lesz még magömlésed bőven
2014. júl. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ciki, nem ciki nekem (ha jól emlékszem) 14 éves koromban volt olyan "rendes" magömlésem...
2014. júl. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem 12 eves koromban
2014. júl. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10 évesen. De nem éjszakai, hanem kivertem
2014. júl. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nekem 3 évesen
2014. júl. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
nekem 8 hónapos koromban még az anyaméhben...jól fel is csiáltam a lány ikertesómat :S
2014. júl. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
13 évesen. Este, elalvás előtt próbáltam ki milyen az, amikor a férfinek húzogatják a farkát. Akkor először nagyon fura volt.
2014. júl. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#6: nem szeretném elrontani az arányodat! :D

De nem a születésed előtt egy hónappal?

2014. júl. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én már pinát nyaltam, sőt lefetyeltem, mint kutya a vizet, akkor amikor kis csoportos lettem az oviban :))
2014. júl. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
13 évesen volt, nem álmomban, hanem kivertem. Emlékszem, hogy 13 centis volt akkor épp, nem tudom miért de ez tök megmaradt. Aztán növögetett még hálisten. :)
2014. júl. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!