Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, nektek a normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek a normális, rendes, kedves srácok akik szeretnek és akik nem csalnak meg miért nem jók? Miért a nagyképű bunkó majmok kellenek minden csajnak akik csak kihasználnak meg megcsalnak stb?

Figyelt kérdés
2014. júl. 2. 14:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Miért csak az olyan csajokat veszed észre, akiknek bunkó pasi kell?:D Vannak rendes lányok is :D
2014. júl. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nekem jó, a pasim is ilyen. Hozzáteszem, nem egy rinyagép, hanem igazi Férfi, veled ellentétben. ;-)
2014. júl. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
hanyadik ilyen kérdésed ez már ma?:DD mert a lányoknak nem a normális rendes kedves BEVARTSEGGŰ fiúk jönnek be értsd meg fogd fel !!!!!!!!!!!!
2014. júl. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

De, rinyagép vagy. Pontosan azért, mert kiírtad ezt a kérdést. Ha normális lennél, nem írtad volna ki. Ennyit rólad.

Ja és letiltottalak. Nem kell több üzenet.

2014. júl. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Mért rinyál itt minden szerencsétlen, aki csak általánositani tud, mert párszor nem jött össze?
2014. júl. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
nem tudom hányadik ilyen kérdés ma nekem ez az első most léptem fel az oldalra és nem néztem a többi kérdést de szerintem nem ez volt a kérdés és tudom mennyi nagy pofájú bunkó van itt de rájuk nem vagyok kíváncsi ellehet takarodni
2014. júl. 2. 14:45
 7/23 anonim ***** válasza:
Pedig, amikor kiírod, láthatod, hogy VOLT MÁR ILYEN!!!!! és írja is az oldal, hogy akkor ne írd ki. Nem mi tehetünk arról, hogy annyira ostoba vagy, hogy nem tudod használni az oldalt.
2014. júl. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Igen. Te tényleg egy "normális, rendes, kedves" srác vagy :))
2014. júl. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
azért mer a csajok 99%-a ilyen ez tény
2014. júl. 2. 14:48
 10/23 anonim ***** válasza:
Ezek alapján nem is csodálkozom, hogy a lóf@@@@sznak sem kellesz, puhapö***TS.
2014. júl. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!