Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi teljesen szívtelen lány?

Figyelt kérdés
Semmi empátia,megértés vagy alapvető kedvesség nem szorult beléjük.Aki nem egy izmos,kigyúrt férfiállat,aki mindenkit csak dominálni akar,azt teljesen lenézik,megvetik,bottal sem érnének hozzá és ahol tehetik,megalázzák.Valójában az összes nő ilyen és azért akarnak maguk mellé kigyúrt,bunkó nagymenőt,mert összeillenek,teljesen ugyanolyanak.Már csak az itteni beszélgetésekből kiindulva,legalább több tíz lány közölte velem,hogy a vékony fiúkat teljesen semmibe veszik,a kigyúrt pedig esztétikailag szép és jó velük megjelenni,a bunkóság fontos,hogy mindenkit helyre tudjon rakni aki be mer szólni a csajnak,nem mellesleg az anyagi biztonság sem sokadrangú szempont.Nem érdeklik őket az érzelmek vagy az emberi jellem semennyire,csak a külsőségek és a hatalom,a mások felett állás tudata,a felsőbbrendűség,a "jobb vagyok nálad" az életcéljuk.
2014. júl. 2. 15:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
16%
Ez mennyire igaz! Jobban nem is lehetett volna megfogalmazni, teljesen igaz.
2014. júl. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
18%

Szia!


Tudod először is, én nem vagyok ilyen. A barátomnak ugyan izmos a karja, de nem ezért vagyok vele. Nem is bunkó. Másodszor meg az, hogy a nők többsége olyan férfit keresi, akinek van biztos anyagi háttere, és izmosabb, evolúciós maradék. Ez azért van, hogy biztosan tudják felnevelni az utódokat. Ezzel nem tudsz mit csinálni.

2014. júl. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
74%

Még egy ilyen kérdés...

Azért nem akar téged senki, mert egy szerencsétlen vagy, aki itt GYIK-en sír. Mert általánositasz, mert párszor nem jött össze.

2014. júl. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
70%
En itt a gyakorin csak normális csajokkal beszélgettem...Es nem voltak bunkók velem,es nem is a nagymenőket részesítettek elonyben.Szóval le hányom a siralmaidat!
2014. júl. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
A legjobb mikor írják,hogy ők nem ilyenek és nem számít nekik mennyire izmos a férfi,de a barátjuk heti 10x 2órát edz,150 kilóval szériázik és 45ös karja van és testépítő,de ők véletlenül sem ezért jöttek össze vele,hisz akkor még csak 30 kilós gizda gyerek volt.
2014. júl. 2. 15:19
 6/24 anonim ***** válasza:
46%
Választ nem fogsz kapni, mert mi férfiak nem tudjuk ennek az okát, ők meg úgyis azt mondják, hogy "nem számít a külső, de a férfi legyen izmos és jóképű." A kedvesség a szemükben hiba, defektus, mert a ki kedves, visszafogott az gyenge meg satöbbi.
2014. júl. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom, én teljesen átlagos testalkatú vagyok, és rengeteg normális, megértő és kedves lányt ismerek. Ellenben az ismeretségi körömben senki nincs, akire a te leírásod illene, ha lenne, valószínűleg hamar elhalna vele a kapcsolatom, mert akinek ilyen sekélyes az értékítélete nem igazán kelti fel az érdeklődésemet az ismerkedésre.
2014. júl. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
54%
Nekem az exem tök gizda volt. Oké volt rajta izom. Sportolt néha. Kedves volt meg minden. Folyton rámszolt ha valami "rosszat" csináltam vagy mondtam. Egész nap szinte velem volt és soha nem volt bunkó senkivel. Nem kell általánositani.
2014. júl. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Az én párom egy héten jó ha 2-3-szor edz, nincs kigyúrva, nem is bunkó, és mégis 3 éve vagyok vele, és remélem még sokáig vele is lehetek. Nem minden nő olyan mint amit leírtál.

Lehet lepontozni nyugodtan, mert elmondtam a véleményem.

2014. júl. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
59%
Rólad is sokat elárul, ha ilyen csajokkal futsz folyton össze :DD
2014. júl. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!