Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy minden...

Miért van az, hogy minden 12-14 év körüli szép, vonzó lány bunküó, flegma, utálatos, szívtelen, miért nincs köztük olyan, aki a külső szépsége, cukisága ellenére belül is szép azért?

Figyelt kérdés
2013. nov. 10. 13:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert tudják, hogy szinte mindenkit megkaphatnak, csak csettinteni kell.
2013. nov. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert éretlenek és azt hiszik hogy ők a világ közepe
2013. nov. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Attól bunkók, flegmák, és szívtelenek, mert azt szokták meg hogy körbeugrálják őket. Legjobb pasikkal járnak, és semmi gondjuk nincs. De hát ez van. Keresni kell normális csajokat. Még úgyis ráérsz vele. Vannak normális csajok nem is kevés. Azokat keresd akik nem miniszoknyában, 20kg sminkkel vannak. A többivel meg ne foglalkozz. Keresd a csöndesebbeket.:D
2013. nov. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ribik

undorító ribik, mind!

2013. nov. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
mert 12-14 évesek, ennyire nincs logikád te batman?
2013. nov. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

rosszhírem van a 20 éves lányok is ilyenek

van köztük kivétel, de sajna elég kevés, és nekik már van barátjuk.

life sucks :)

egyébként ha egy flegma csajt nem ugrálsz körül, és gyakorlatilag tudomást sem veszel róla, akkor van hogy visszavesz az arcából és kedves lesz veled (ha bejössz neki) szóval fel a fejjel... van esély csak kicsi, de attól még van

2013. nov. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy kicsit megsértődtem, amikor olvastam a kérdést. 14 éves vagyok, 8-as. Nem vagyok flegma, se utálatos, se szívtelen. De azt sem hagyom, hogy kihasználjanak. Csak kivételes alkalmakkor sminkelem magam, ellentétben az osztálytársaimmal! Tanulok, olvasok még péntek esténként is!!! És nem azért, mert stréber vagyok. Kedves 4-es válaszoló, kérlek gondold át ezt mégegyszer!
2013. nov. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
mert ilyenkor elszállnak tőle hogy mennyien imádják őket, és még nem elég nagyok ahhoz hogy észrevegyék hogy nem királynők
2013. nov. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
JESSE! We have to COOK!
2013. nov. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szia ! Itt vagyok XD de tényleg.. Sokan mondták hogy szép vagyok. Nem az a babaarcú ,hanem különleges szépség. És mégsem jártam még senkivel, és nem játszom a fiúkkal.Engem is idegesítenek az ilyen lányok.
2013. nov. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!