Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők! Megmagyaráznátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Megmagyaráznátok nekem ezt a jelenséget?

Figyelt kérdés
Már számtalanszor elöfordult az eset. Ha egyedül vagyok az utcán, kávézóban, plázában, bárhol, figyelem a hölgyeket, de észre sem vesznek. Max rámnéznek, de elfordìtják a fejüket és tovább mennek. Viszont van nekem egy nagyon kedves barátnőm (tényleg csak barát). Szeretem mint barátot, de őszintén szólva tényleg nem szép(saját magát is rondaként szokta aposztrofálni). Szóval amikor meg vele vagyok ugyanezeken a helyeken, a nők rajtam hagyják a szemüket, mosolyognak, szemeznek. Valaki elmagyarázná ennek a pszichológiáját?
2014. júl. 2. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
ez olyan mint a relativitás elmélet kifejtése
2014. júl. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Más emberek társaságában hogyan szoktak rád reagálni? Vagy olyan eset nincs?
2014. júl. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos azt figyelik-e, hogy a barátnőd-e a lány vagy sem.
2014. júl. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudok másra gondolni, mint hogy ilyenkor azt gondolják, hogy ő a barátnőd, ezért már érdekesebb vagy a szemükben (egy szingli pasi nem túl nagy kihívás, hisz csak egy szó is elég lenne, hogy megkapják), de ha egy másik csajtól vennének el egy pasit akkor már jobbnak érzik magukat attól, akitől elvették.
2014. júl. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Haverokkal sem szoktak, ha meg barátnőmmel, akkor néha néha.
2014. júl. 2. 15:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azt gondolják, hogy "jajj, de kedves fiú, hogy nem csak a külső érdekli, hanem a belső is és nem csak a szép lányokat veszi emberszámba" és ettől egyből szimpatikusabb vagy neki...
2014. júl. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy arra gondolnak, hogy ha ennek a nem túl előnyös külsejű lánynak ilyen barátja van, akkor talán nekik is van esélyük.
2014. júl. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!