Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Más is észrevette már ezt a...

Más is észrevette már ezt a jelenséget?

Figyelt kérdés

Ha egy lány akar párt, csak elég várnia és viszonylag hamar jönnek a próbálkozók, aztán ő csak válogat kedvére kényelmesen, mint egy úrinő.


De, ha egy fiú szeretne párt magának, akkor egy rakás elutasítás és megalázás, próbatételt ki kell állnia és míg egy lánynak elég, hogy puncija van, addig egy fiúnak tökéletesnek kell lennie, ha párt akar, mert a lányok valamiért jobban válogatnak és nem adnak esélyt egy kedves, rendes fiúnak, ha ő nem egy top menő macsó alfahím vadállat.


2014. máj. 20. 19:45
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
nők vannak többen, szóval lehet válogatni, csak nem rakják ki magukra a táblát hogy kiárusítás.
2014. máj. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
ez igaz ezért növessz puncit :D
2014. máj. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled, szerintem is így van (nem mindig), én is tapasztaltam már... :D
2014. máj. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
39%
Kit érdekel hogy a pasi szenved? Mi meg szülünk és nevelünk,ti meg ez alatt félreléptek
2014. máj. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
67%

Ez nem így van. A lánynak sem elég, ha puncija van. Ha nem "tucat" (értsd: vékony, csőnadrágos, vasalt hajú, kézitáskás, pilótaszemüveges, 1 kiló vakolattal), máris kilóg a sorból és "gáz" a megítélése.

A fiúk is válogatnak.

2014. máj. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
39%
Ez így van. És? :D Tudsz tenni ellene? Igen. Adj magadra és legyél igényesebb és ne szarj a nőktől, ne félj ismerkedni. :P
2014. máj. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Lehet h több a nő az országban. De nem a 15-30 éves korosztályban. Ez a többség leginkább 50 felett érezhető.
2014. máj. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Magyarországon észrevettem.
2014. máj. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Én csak a megállapításaimat közöltem, magam nem kívánok többé lányoknál próbálkozni, ritka aljasak, csak kicsúfolnak, bántanak, úgy, hoyg én nem is ártottam nekik. Én nem fogok ilyenekért teperni, főleg, ha nekik úgyis csak a külső a lényeg, engem egy ronda senkinek tartanak. Mindig a jóképű, de bunkó haverjaim viszik a lányokat. Nekem elég volt, már látom, hogyan megy ez. Nem tudok bunkó alfahím lenni, meg nem is kellenek ilyen lányok, akik csúfolódni meg lenézni tudják csak a magamfajta, csúnya, de érző szívű fiúkat.
2014. máj. 20. 19:54
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kulcsos záros hasonlat miatt van. Mi jó zárak akarunk lenni, ti meg fasza kulcsok.
2014. máj. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!