Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, megmagyaráznátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, megmagyaráznátok nekem ezt az óriási ellentmondást?

Figyelt kérdés

Amiről beszélni akarok, szerintem az egyik legigazságtalanabb dolog a mai világban. Tehát:

Amelyik fiú "nem mer odamenni egy lányhoz", az megkapja a jelzőket; töketlen, puhap..., stb...

Ugyanakkor máskor meg az a baj, hogy "Mit képzel magáról ez a pasi, hogy csak úgy leszólít, idegenekkel sosem állok szóba, stb..."

Nem gondoljátok, hogy el kéne már dönteni, hogy mit akartok?!



2013. szept. 22. 01:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Hozzám nyugodtan odajöhet a pasi,de nem ajtóstul a házba!

De vannak prűd lányok is!Ezt látni kell kinél mi a megengedett!

2013. szept. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Ezt látni kell kinél mi a megengedett!



Kívülről sajnos nem látni, ahhoz oda kell menni.

Egy példát tudnál írni egy ilyenre? Mármint, amikor "nem rontott ajtóstól a házba."

2013. szept. 22. 01:54
 3/20 anonim ***** válasza:
97%

Én nem lány vagyok, de elárulom neked a titkot, ami rögtön megoldja a rejtélyt.


Mielőtt odamész a lányhoz, szemezni kell vele, rá kell mosolyogni. Ekkor figyeled a reakcióját. Ha ő is keresi a tekinteted, visszamosolyog, akkor szabad a pálya, mehetsz dumálni. Ha nem kapsz visszajelzést, akkor nem tetszel neki, ő elküld, ha odamész.


Tartsd nyitva a szemed, és sok kellemetlenségtől óvod meg magad.

2013. szept. 22. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Akkor ennek annyi. Sosem kapok visszajelzést, mindenki elfordítja a fejét.
2013. szept. 22. 01:57
 5/20 anonim ***** válasza:
Igen én is erre gondoltam!Elárulja a csaj arca hogy mennyire nyitott.
2013. szept. 22. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen különböző a két dolog. Ha a fiú és a lány ismerik egymást vagy legalább találkoztak valaha akkor általában szerintem illik a fiúnak kezdeményezni (persze ma már sok esetben a lány kezdeményez, én még régimódi vagyok). Na az viszont, hogy pl. buszon vagy az utcán csakúgy odajön egy srác ismerkedni, ráadásul pl. elég bunkó stilusban azt azért elküldöm (eddig sajnos csak ez a tipus fordult elő velem). Ha esetleg pl. normálisan kezdeményez akkor biztos van olyan lány aki esetleg igent mond.


25l

2013. szept. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Ja, igen, a 3as nagyon jót irt :)

6-os voltam.

2013. szept. 22. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
90 %, arra gondoltam, hogy ha valaki már kimerítette az ismerősi körét, akkor kénytelen új emberek felé nyitni. Az pedig borzalmasan nehéz.
2013. szept. 22. 02:01
 9/20 A kérdező kommentje:
Amilyen jót, olyan haszontalant is sajnos. Legalábbis az én esetemben.
2013. szept. 22. 02:02
 10/20 anonim ***** válasza:

Ha nem próbálkozol, töketlennek tartanak ez egyértelmű. Úgy gondolják oda kellene menned más lányokhoz. Hozzájuk csak olyan menjen oda aki bejön nekik.

A többit leírták feljebb.

2013. szept. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!