Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak! Miben látjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Miben látjátok szívesen nyáron a párotokat? Rövid fenékig érő nadrág? Kis topok, pántos felső? Bikini? Szandál? Papucs? Jöhet bármi

Figyelt kérdés
2014. júl. 2. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Spagi pántos felső, vagy tapadósabb póló, és szoknya, meg szandál.


Utóbbi ruhadarab hosszáról meddő vitákat folytatunk, mert ő szeretné, ha rövidebbet hordanék, de én meg utálom, kényelmetlen :D A hosszában nem ő dönt (ha jól áll, rövidebbet is felveszek, csak minit nem), de amúgy ő szokott választani (és többnyire olyat, ami nekem is tetszik) :)


De szerencsére a praktikumot tartja szem előtt, így nem várja el, hogy pl. olyasmit vegyek fel, ami kényelmetlen számomra, hiába is állna észvesztően.

2014. júl. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az én párom rám hagyja a döntést, de nem szereti ha túl rövid nadrágban vagyok. Különben ez érthető is. Mondjuk az utóbbi időben már direkt odafigyelek h hosszabb fazonokat vegyek fel (amit amúgy meglepően nehéz a boltokban találni)

23/L

2014. júl. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%

"Fiúk/férfiak! "


A nők miért nem tudják megállni, hogy ne válaszolgassanak akkor is,

amikor NEM ŐKET KÉRDEZTÉK??!

2014. júl. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Bármiben, ami nem lebernyeg kb..

De leginkább meztelenül, nyáron legalább nem csak a takaró alatt látom, vagy a zuhany alatt, hiszen akkor hideg van:) nyáron szívesen van meztelenül takaró nélkül s

2014. júl. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3as. azért, mert ebben a kategóriában nagyrészt nők vannak, így a kérdésre nem kapna kb választ a kérdező, ha csak a férfiak válaszolnának. ha pedig egy nő tudja a párja vélményét, mert a kapcsolatban beszélnek ilyenről, szerintem semmi gáz nincs benne, hogy válaszolunk.


az enyém bármien szívesen lát. van egy nagyon-nagyon mini szoknyám, amire azt mondta, hogy jobban szeretné, ha csak olyankor venném fel, ha vele vagyok, de abban én sem érzem jól magam harisnya nélkül, szóval nyáron nem is szoktam használni.

mostanában divatba jöttek ezek a köldök fölé érő bő és tapadós pólók is. na én ezeket imádom. a hasamat szeretem magamon a legjobban, szóval mióta jó idő van, rengeteget vannak rajtam ezek a pólók. plusz üdülőövezetben dolgozom, szóval nem is keltek bennük feltűnést :)

rövisnadrágom nem nagyon van használható, de ami van, az ilyen kis pici. pedig nem is a mai divat szerint vettem, az egyik 10 éve van meg, a másik meg 4. azon kívül szoknyákat hordok nyáron, kb. ilyen combközépig érőket. páromnak nincs velük baja.

cipőt pedig csak tornacipőt hordok nyáron (bár általában télen is). utálom mutogatni a lábfejemet, nem tudom miért.

2014. júl. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Természetesen nem baj, ha nők is válaszolnak, amennyiben ismerik a párjuk ízlését! :)

2014. júl. 2. 17:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Fehér szellős nadrág, szebb póló, mezítláb klumpa vagy papucs.
2014. júl. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1, [link]

2, [link]

3, [link]

2015. ápr. 27. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Miike ***** válasza:
Short + szandál, Vagy egy részes nyári ruha. A lényeg, hogy minél több végtagja szabadon legyen.
2015. aug. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!