Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ėn miėrt nem kellek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ėn miėrt nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

17 ėves vagyok...jol öltözködöm,ápolt vagyok,mėg a boltig is kiöltözöm:)


Sportolok is... gyurok,általában azt mondják rám,hogy helyes vagyok,de persze vannak,akik szerint nem...mėg iskolába járok, joszivü vagyok nagyon.


Rossz tulajdonság, hát szerintem... nem igazán tisztelem az embereket,csak azt aki már tėnyleg megėrdemli,hamar felkapom a vizet...szinte mindenben a rosszat látom...fėltėkeny tipus vagyok.


Ezek a rossz tulajdonságok teljesen elnyomják a fent emlitett jokat?



2014. júl. 2. 16:40
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

De... ėn nekem kicsi egy14 ėves... minimum 16 legyen már.

Nem vagyok bekėpzelt... de,ha akarnėk... hát lenne mire.

Vannak jo tulajdonságaim is... látom azokat kihagytad.

Ėn nem várom el, hogy tiszteljenek... ėn azzal az emberrel vagyok kölcsönös tiszteletben,aki nekem szimpi.

Ha nem szimpi ėn azt ki is mutatom neki... öszinte vagyok.

2014. júl. 2. 17:17
 12/15 anonim ***** válasza:
Hiába vannak jó tulajdonságaid is, ha olyan negatívokkal bírsz, amik ellehetetlenítenek egy kapcsolatot.
2014. júl. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Sokszor fog még ezzel a hozzáállásaal kutyaszerba érni az arcod. Szimpátia alapján értékeled kit tisztelsz- kit nem ismeretlenül. De te szeretnéd ha kellenél valakinek... kicsit paradox az elképzelés...
2014. júl. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"De... ėn nekem kicsi egy14 ėves... minimum 16 legyen már. "


Ezt az eletkorra alapulo logikadat meg nagyon meg fogod szivni, elore szoltam! 23/F

2014. júl. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Utolso!

Had döntesem már el ėn, hogy hány ėves csajokkal jövök össze.

16 ėves vagyok... de,ha nincs 16 ėves a lány nekem nem kell... nem tudom miėrt, de 16 ėv alattiakhoz nem vonzodom.


Mėg mindig jobb mint mikor a 20 ėves fiuk 14 ėves lányokra hajtnak... tiszta szėgyen:/

2014. júl. 3. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!