Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha egy fiú megkérdezné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy fiú megkérdezné tőletek hogy miért rusnya megmondanátok neki?

Figyelt kérdés
Ha nem értené, hogy miért az.

2014. júl. 2. 20:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Persze, hiszen a véleményemet kéri. Mindig, mindenkinek megmondom a véleményem, még ha burkoltan is. :) Ezt egyenességnek hívják. Sok ember nem szereti, mert valljuk be, az igazság sok esetben sértő, én viszont úgy gondolom, ez egy fajta erény. :)
2014. júl. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
Nem. Nem akarom összetörni a kicsi szívét, mert ha rusnya, akkor általában nyomi is.
2014. júl. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem igen ,nem bunkóságból persze.Most amúgy magáról beszélsz? De kinek ki tetszik.
2014. júl. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

#2

Kifejtenéd ezt?

2014. júl. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Megmondanám neki de csak ha nagyon akarja.Esetleg tippet is adhatnék min tudna változtatni.
2014. júl. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen megmondanám csak finoman,normális szavakkal,hogy ne sértsem meg.Végül is az ember nem tehet a külsejéről...
2014. júl. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen, de csak akkor ha én is érteném miért rusnya.
2014. júl. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

ez azért durva...

de ha nem így kérdezné, hanem úgy, hogy hogy tudna javítani a megjelenésén véleményem szerint, akkor nyilván segítenék neki...

2014. júl. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

2es vagyok. Nyugodtan lepontozhattok, akkor is ez a véleményem:


Úgy értem, hogy félős, gátlásokkal teli, nincs sok barátja, gyakran kap negatív visszajelzést(sokesetben ezek miatt rossz tanuló, mert önbizalomhiánnyal küzd). Tehát a laza menő gyerek teljes ellentéte. Ismerek több ilyet lányban és fiúban is, soha egyiküknek se mondtam hogy ne nézne ki jól, az egyik fiúval "jártam" is (másfél hónapot, épp azért, mert félős volt és gyerekes, külsőre egyáltalán nem vészes, és aranyos is, de napi fél órát sem tudtam már eltölteni vele, mert idegesített. Azóta is jóban vagyunk, annak ellenére, hogy mindenki "nyominak" tartja, szerintem ez nagyon igazságtalan. Én mindig igyekszem jófej lenni, megdicsérem a haját, az edzőcipőjét, legalább tőlem kapjon már pozitívumot.)

Tehát ezért írtam hogy nyomi. Nem tudom, mi lenne az a kifejezés, ami jobban illene oda, szerintem ez az.

2014. júl. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#9: Mi idegesített? Mi az hogy gátlásokkal teli? Biztos vagy te abban hogy belelátsz a másik fejébe?
2014. júl. 3. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!