Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha egy fiú megkérdezné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy fiú megkérdezné tőletek hogy miért rusnya megmondanátok neki?

Figyelt kérdés
Ha nem értené, hogy miért az.

2014. júl. 2. 20:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

9es vagyok.


Benne az idegesített, hogy gyerekes volt, nem annyira az, hogy félénk volt, inkább nem volt elég önbizalma. Megcsókolni se mert, pedig 15 volt, nem merte a kezem megfogni, pedig tudta hogy tetszik nekem.

De az ok, amiért néha idegesített, az hogy gyerekes, éretlen, és ez a tulajdonság is a "nyomi" kategóriába tartozik.

Gyerekes az, ha vihog bármilyen szexualitáshoz kapcsolódó dolgon, hogy csak egyet említsek. Ezek idegesítettek, de ezek akkor is idegesítettek volna, ha félelmetesen jóképű.

Viszont nem találkoztam még olyan gyerekkel, aki nagyon jófej volt, érett, humoros, jó stílusú, de rosszul nézett volna ki, ebből gondolom azt, hogy ha valakinek jó kisugárzása van, akkor az bármilyen külsőben jól néz ki, de ha "nyomi", akkor az ember hajlamos "rusnyának" látni.


Ne haragudj, ha megbántottalak, nem ez volt a célom, egyszerűen csak őszinte választ adtam a kérdésre.

2014. júl. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Arra nem gondoltál még hogy nem is akart megcsókolni megfogni a kezed vagy ilyesmi? Velem is volt olyan, hogy valakitől nem is akartam semmit (jóval fiatalabb volt, nem tűnt valami szépnek képek alapján, először élőbe se, meg rá se értem foglalkozni vele), aztán azt hitte hogy félénk vagyok azért nem kezdeményezek és feladtam az egészet. Aztán csak rászántam magam és megkaptam, hogy rusnya vagyok. Ki érti ezt?
2014. júl. 3. 18:46
 13/15 anonim ***** válasza:
Dehogyisnem akart. Azóta el is mondta, mennyire bánja, hogy akkor nem mert megcsókolni, pedig mennyire szerette volna, csak nem merte. Ahhoz már vette a bátorságot, hogy megkérdezze, hogy megfoghatja-e a kezem, amikor hazakísért. De ahhoz is engedélyt kérd.
2014. júl. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
És ennek az egésznek mi köze van a rusnyasághoz? :D
2014. júl. 4. 22:22
 15/15 anonim ***** válasza:

Abból indult ki a kérdés, hogy megmondanám-e valakinek hogy rusnya.

Nem, nem mondanám meg, mert nem akarom összetörni a szívét. Tessék, ez a válaszom. Én ilyet senkinek se mondok hogy rusnya. Akkor se ha el tudja viselni, pláne ha nem tudja.

Ennyi.

2014. júl. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!