Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki egyedül van, hogy bírja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki egyedül van, hogy bírja szex, ölelés, csók és mindenfajta érintés nélkül az életet?

Figyelt kérdés
2014. júl. 2. 22:44
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
19-es ugyanúgy voltam mint te.14-es
2014. júl. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy már hozzászoktam.
2014. júl. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Aki írt privátot, annak üzenem, hogy mi már beszéltünk és nem lett jó vége, miattam. :)
2014. júl. 2. 23:01
 24/29 anonim ***** válasza:
Meglepően jól :) Nem mondom, hogy nem lenne rossz, ha ezekben részem lenne, de nem érzem az életemet kevesebbnek, üresebbnek csak azért mert nincs az életemben egy barátnő most. Az a gyanúm, hogy egymagam is képes vagyok egészet alkotni, nem kell hozzá egy másik fél. Abból mindig támaszkodás lesz és a támaszt valakinek tartani kell.
2014. júl. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Én jól bírom, egyáltalán nem zavar. :D Mondjuk rá is érek még.

16/L

2014. júl. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
25.Egy értelmes 16 éves lány.
2014. júl. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Nekem már hosszú évek óta nincs senkim, és igazából azt vágnám rá a kérdésre először, hogy jól bírom. De az az igazság, hogy én sem tudom hogy bírom igazából. Elfoglalom magam, programokat szervezgetek a barátaimmal, alapjáraton megvagyok. Viszont annyira elszoktam már ettől az egésztől, hogy nem tudok elképzelni senkit sem magam mellett, és ez megrémít. Magam körül mindenkit hamarabb ajánlanék egy lánynak, minthogy magamat "menedzseljem", úgy érzem nagyon bezárkóztam. Szóval pontosan nem is tudom hogy bírom, a lényeg, hogy megszoktam.
2014. júl. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Az ember sok mindent kibír. :)
2014. júl. 2. 23:10
 29/29 anonim válasza:
Nagyon nehezen, sokszor vmi hiányérzetem van, és gyakran depis vok, utána rájövök, h az még egy teher és elkötelezettség is...
2014. júl. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!