Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ha egy 14 éves lány után kihajolnak a kocsiból?

Figyelt kérdés
Tegnap amikor jöttem haza egy forgalmas út melett (nem városban) egyszer valami ordibálást hallottam és az egyik kocsiból kihajolt egy hoszon akárhány éves srác aztán elkezdett ordibálni nekem... Csak nekem ordíthatott mert én voltam ott. A gond csak annyi hogy 14 vagyok... :/ szerintetek normális?
2014. júl. 2. 23:49
 1/10 anonim ***** válasza:
hát normááááááális most mond meg te!
2014. júl. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mutasd magad és megmondjuk.

vagy mocskos jól nézel ki vagy k*bszott ocsmány vagy (képet).

2014. júl. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Attó függ hogy voltál öltözve.
2014. júl. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Engem 10 évesen egy koncerten talált meg pár srác. :O Ezek után nem csodálkozom. De annyi 14-15 éves van, akiket én is minimum 20-nak néznék, lehet te is idősebbnek tűnsz a korodnál.
2014. júl. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted rád van írva, hogy hány éves vagy?
2014. júl. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

az nem normális hogy ordibál


egy 14 éves lánynak már meg van mindene ami ahhoz kell hogy érdeklődjenek utána a férfiak. A középkorban 14 éveseket már simán feleségül vették.

2014. júl. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát... Mondjuk az alakommal nincs baj (156cm 47kg) egyébként meg atléta és csőnadrág volt rajtam, de szerintem azért látszik hogy gyerek vagyok
2014. júl. 2. 23:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Most meg lepedomacizzuk, ha valaki felvállalja, hogy megcumiztatna egy jó kis csöcsös 14 évest... Most akkor jó vagy rossz irányba halad a világ? :D
2014. júl. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Idiótáknál "normális"!
2014. júl. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha 20 vagy 30 volnál se volna normális, hogy kihajolnak a kocsiból, és őrjöngenek. A társadalom egy része kifejezetten a felé tendál, hogy tényleg ember forma állattá degenerálja magát. Attól volna végülis ember az ember, hogy képes uralkodni magán.
2014. júl. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!