Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az, hogy én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy én nem akarok gyereket és férjhez sem biztos, hogy megyek, viszont az összes többi lány azt tervezgeti, hogy neki milyen lesz az esküvői Ruhája?

Figyelt kérdés
Elég érdekes így nekem, hetero vagyok, a fiúk érdekelnek, de egyszerűen utálom a gyerekeket és a férjhez menés gondolatától eliszonyodom. Én tudom, hogy ez önzőn hangzik meg minden de én karrierista leszek és slussz. Csak mindenki azt mondja, hogy nem vagyok normális, meg a barátnőim is azt mondják, hogy egy gyerek minimum kell, csak én nem ezt érzem.
2014. jún. 17. 16:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem normális, mindenki élje úgy élje az életét, ahogy neki jó. A társadalom többsége szerint nem az. Viszont ez az elképzelésed is még simán változhat a korral, vagy ha szerelmes leszel. :) Ne gondolkozz ilyeneken előre.
2014. jún. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mikor fogják már megérteni az emberek, hogy ez is teljesen normális??
2014. jún. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

A házasság és a gyerek nem kötelező. Nincs ezzel semmi gond.


De azért csak úgy simán nem kell a gyerekeket utálni.

2014. jún. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerintem azt akarta írni, hogy idegesítik a picik. :)
2014. jún. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm na végre van aki ezt gondolja!
2014. jún. 17. 16:27
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem normális dolog. Az mondja normálisnak akinek fáj. Ki szereti azt, hogy azt mondják róla, hogy barom állat? Senki. Hát ez is így van. Jobban esik azt mondani, hogy normális. Pedig ez normális dolog, csak a saját életed amivel azt csinálsz amit akarsz.
2014. jún. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szerintem az a NORMÁLIS, amitől az ember úgy érzi, hogy boldog lehet.

(2-es voltam)

2014. jún. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha boldoggá tesz, hogy embereket ölhetek akkor az normális? Nahát érdekes ez. Nem szeretjük, ha kiközösítenek, ezért fogják egyesek azt mondani, hogy normális.
2014. jún. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%
Miért nem csinálhatja azt, amit szeretne? Neked ez miért fáj?
2014. jún. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
22%
Nem fáj hanem inkább nektek. Miért mondjak olyat ami hazugság?
2014. jún. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!