Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, ha 16 ėvesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha 16 ėvesen nem járok" sehová"?

Figyelt kérdés

Szerintem igen... szöleim szerint nem.


Nem járok bulizni,se csavarogni.

Általában ithon vagyok.



2014. jún. 30. 03:16
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi idősen hajnali fél négykor már bőven be kellett volna hogy következzen a delirium tremens!!!!
2014. jún. 30. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

Nem gáz. Lehet később lesz kedved menni....

Ha nem mozdulsz ki sehova a végzeted akkor is elér:-)

2014. jún. 30. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%

Is-is...


Ebben a korban érdemes megtapasztalnod sok mindent a bulizástól a részegségen át a fájdalmas szakításig.


Ettől függetlenül nincs recept az életre, azt csinálsz, amit akarsz. Nem leszel kevesebb.

2014. jún. 30. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Utolsóra ne hallgass, egy 16 évesnek nem kell részegnek lennie és kiégnie sem.
2014. jún. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az nem gáz, hogy nem jársz bulizni, én se járok 19 évesen, inni se iszom. Persze kipróbáltam mindkettőt, hogy tudjam, hogy mi nem tetszik, de valahogy egyáltalán nem vonz.

Teljesen jól meglehetsz ezek nélkül, viszont ne ücsörögj mindig otthon. Keresgélj olyan barátokat, akik hasonlóan vélekednek a bulizásról és csináljatok együtt programokat, de egyedül is sok mindent lehet csinálni, sétálni például, biciklizni, görkorizni, bármilyen keréken gurulni, kutyát sétáltatni, de akár még moziba és fürdőbe is elmehetsz egyedül. A lényeg az, hogy lefoglald magad és mozdulj ki néha a komfort zónádból.

2014. jún. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi:)


Hát mėg sosem probáltam az alkoholt sem a dohányzást... semmi ilyesmit.

2014. jún. 30. 13:50
 7/9 anonim válasza:

Léteznek még olyan emberek, mint én? T.T Eddig a tükörképed vagyok. T.T Úgy örülök!

16/L

2014. jún. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? Olvassál jó könyveket, biztos van komolyabb barátod v. barátnőd (nem tudom, fiú vagy-e vagy lány), akivel azért elmehetnél moziba, színházba, kirándulni, biciklitúrákra, de nem pont bulizni. Keress olyan barátot, akivel normális programokat lehet csinálni.
2014. júl. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 nax° válasza:

# 7/8 akar lehetne a dugopartnered.

irj ra,ne fossal.

2014. aug. 2. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!