Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, elvenné a kedveteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, elvenné a kedveteket egy lánytól az, ha eléggé betegeskedős lenne?

Figyelt kérdés

3 hete járok a barátommal.


mostanában mindig van valami bajom. Felfázásra antibiotikumot kellett szednem, szerintem eléggé legyengült az immunrendszerem tőle. azóta megint vannak felfázásos tüneteim, valami hüvelyi fertőzést is elkaptam, arra most kúpot használok, herpesz jött ki a számon, voltam megfázva is nemrég, sokat fáj a fejem, most épp az oldalam fáj iszonyúan reggel óta (remélem nem vakbél), szerintem ha felhív ezt már el se mondom neki, múltkor is már ilyet kérdezett, mikor mondtam hogy orvoshoz kellett mennem, hogy "na megint mi bajod van?"


2014. júl. 3. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Huh hát ez így szépen összejött. :S Ha szeret téged akkor megvárja míg jobban leszel, bár nem tudom, én azt hittem hogy tökéletes a kapcsolatom a barátommal, de az utóbbi egy évben háromszor voltam korházba, és az utolsó alkalommal azt mondta hogy jó ezt nem bírja tovább. Igazából én szakítottam velem mert nem bírtam nézni ahogy szenved. Mondjuk én meg voltam győződve róla hogy meghalok, szóval az más téma.
2014. júl. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bunkó barátod van ,miért mert megérdemled.ha ezek után nem.dobod ki
2014. júl. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fúj énsem járnák ezs betegedős lányal
2014. júl. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk teljesen így volt az elején. :) Összejöttünk, rá két hétre tüszős mandulagyuszim volt, 1,5 hét antibiotikum, utána a szokásos hasfájós történet, gyengeség. pár hét alatt jobb lett. Erre megfáztam de nagyon, ja és nagyon durván felfáztam. Be kellett vinnie a kórházba. Hozzáteszem előtte semmi bajom nem volt. :) Ha szeret picit is kitart melletted. Mi együtt vagyunk azóta is pedig nem most volt.
2014. júl. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!