Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyen barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az ilyen barátnőről?

Figyelt kérdés
Testvéremként szerettem, segítettem neki, amiben csak tudtam. Lelkileg, anyagilag támogattam. Abban az időben én sokkal jobban kerestem, mint ő, számomra természetes, hogy segítek a barátomnak. Pár hónap után a rokonai segítségével kapott egy házat, már nem szorult rám. Utána elvesztettem én a munkámat, és nekem lett volna szükségem a segítségére. Erre jött a hátraarc, teljesen eltávolodott tőlem, mintha leprás lennék vagy mi.

2014. júl. 3. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
A bnőd egy r1b4nc.
2014. júl. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy egy s'"fej, kihasználós kis ri'anc.
2014. júl. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha valakinek egy kicsit is jobban megyen már a másikat nem is veszi figyelembe csak neki legyen jó. Sajnos ez így van mindig
2014. júl. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1+2-es: "számomra természetes, hogy segítek a barátomnak." Tehát a kérdező a nő és a pasijának segített, aki elfordult tőle. Attól még igazatok van, a pasi egy nyomorult pénzleső hímk***@.

Kérdező: Ne foglalkozz vele, de ezentúl egy pasiért se hozz túl nagy anyagi áldozatot.

2014. júl. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jujj, bocsánat, ezt benéztem. De a tanulság attól ugyanaz marad.
2014. júl. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!