Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rettenetesen szenvedek! Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettenetesen szenvedek! Miért lettem másba szerelmes, ha imádom a férjem?

Figyelt kérdés
Nagyon-nagyon régen együtt vagyok a férjemmel, több, mint 15 éve. Imádomőt, nagyon jó a szexuális életünk is, gyermekeink is vannak. Tökéletes minden, tényleg nem tudok kifogást mondani. Akkor hogy a fenébe lehetségea az, hogy úgy érzem, beleszerettem másba. A kollégám az. Ránézek, és őrült vágyat érzek iránta. El akarom nyomni ezt magamban, de nem megy. Belepusztulok ebbe, mert félek, hogy elveszítem azt, aki a legdrágább férfi nekem a világon , a férjemet. Mással volt már ilyen?
2014. júl. 1. 22:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát pedig nyomd el magadban. Egy idő után elmúlik, kerüld vele a kapcsolatot.
2014. júl. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos,hogy ez szerelem!

Inkább csak fellángolás. Vágysz a másra/újra! De az ilyenek szoktak rosszul végződni! Ha minden rendben otthon bírd ki,hogy nem lépsz az új felé mert nagyon meg fogod bánni.

2014. júl. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

úúúh:S

kicsiben már volt hasonló..

a kollegád hogy viszonyul hozzád? javaslom vessz össze vele vagy valami, hogy haragudj rá, és főleg, hogy ő haragudjon rád!

idővel el fog múlni az a vágy iránta, de addig szar lesz... mondom, talán a legjobb, ha megrontod a kapcsolatodat a kollégáddal, így nincs esély "kiteljesedésre"

2014. júl. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sajnos ő is vonzódik hozzám. Egyértelmű...
2014. júl. 1. 22:13
 5/13 anonim ***** válasza:
fejtsd ki neki, hogy ez így nem jó... görcsöltesd rá őt is a problémára hogy ő se lubickoljon a lángolásban! minél kevésbé élvezitek egymás közelségét, annál jobb!
2014. júl. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
És most amúgy mi a kérdés? Hogy megcsald-e a férjed vagy sem?
2014. júl. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha beszélsz vele, annál rosszabb. Otthon fantáziálhatsz róla esetleg, de ne teljesedjen ki a kapcsolat. A családod az első.
2014. júl. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Inkább az, hogy hogyan tegyem túl magam rajta a legegyszerűbben, legkönnyebben. Nem csalom meg a férjem! Csak nagyon megvisel ez az érzés.
2014. júl. 1. 22:21
 9/13 anonim ***** válasza:
jo kis szeretoi viszony lesz ebbol, fincsi az
2014. júl. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

7esre válasz

nem!nemnemnem! nem fantáziálhatsz vele! agy nem tud különbséget tenni valós és elképzelt történés között, vagyis ha valami huncutot fantáziálsz a pasassal, akkor később az érzelmeid is olyanok lesznek iránta mintha megtörtént volna! (egyébként ez sok fiatalkori csalódás gyökere)

ezt esetleg hasznodra tudod fordítani, ha olyan dolgokat fantáziálsz a pasival kapcsolatban, hogy abból nem jön ki jól és csökkentheti a felé érzett.. dolgaid

2014. júl. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!