Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki mar reg ota nagyon tetszik nekem... de Ot en egyaltalan nem erdeklem ugyhogy muszaly lesz elfelejtenem. De nem tudom mert akarhanyszor elakarom felejteni mindig eszembe jut hogy milyen jo lenne ha........... szerintetek hogy felejtsem el? :/
2014. júl. 3. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Rózsaszínelefánt effektus.

Ha rágörcsölsz, hogy elfelejtsd, akkor nem fog menni.

2014. júl. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Erre mar en is rajottem de egyszeruen nem megy :( ha van valakinek meg valami otlete vagy tanacsa azt szivesen fogadnam!
2014. júl. 3. 16:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem is érdekled akkor fölösleges ilyenekre pazarolnod az energiádat és az érzelmeidet. Foglalkozz inkább olyannal aki megérdemel.
2014. júl. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem érdekled? Beszéltél már vele egyáltalán erről?
2014. júl. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, bevallottam neki hogy tetszik nekem mar reg ota.

. De vissza se irt :( ugyhogy eleg egyertelmu hogy nem erdeklem...:(

A 2.es valaszolonak pedig azt uzenem hogy ezt en is tudom hogy folosleges rapazarolnom az energiamat de nem tudok mit csinalni ha szeretem..!!!:(

Viszont O csak annyit tud hogy december ota tetszik nekem... semmi mast... pedig meg van nagyon sok dolog amit nem tud (de lehet hogy nem is erdekli): pl: hogy hogy szerettem bele, hogy O volt az elso fiu aki miatt sirtam, hogy mennyit almodok rola stb...

2014. júl. 3. 22:38
 6/6 A kérdező kommentje:
Van valakinek esetleg meg valami otlete hogy hogyan felejtsem el?:/
2014. júl. 3. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!