Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, akivel egy ideig beszélgettünk, találkoztunk is. Ő komolyabbat is szeretett volna, de én az elején nem, ezért túl távolságtartó voltam vele (keveset találkoztunk, és én soha nem írtam neki, mindig megvártam amíg ő ír meg hasonlók). Aztán kb. egy hete azt mondta, hogy ennek így szerinte nincs értelme.


De én kezdtem végül megkedvelni, és most, hogy elveszítettem rájöttem, hogy azért jelentett nekem valamit, és nagyon bánom. De neki már más csaj van. Szóval el szeretném felejteni, de hogyan?


2014. jún. 18. 15:05
 1/3 anonim válasza:
Az idő megoldja hidd el:) vagy ha beleszeretsz másba, az felgyorsítja a folyamatot.:)
2014. jún. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

ami elmúlt az soha nem fog visszajönni! én a helyedbe elmennék barátokkal bulizni vagy tekeregni :) vagy keresnék magamnak más fiút, vagy a barátaim segitségét kérném :)

én is abba a cipőbe jártam amiben most te vagy , a végén az lett hogy a barátnőm ex barátjával jöttem össze, ami miatt ugyanugy barátok maradtunk :)

szerintem nyisd ki a szemed, próbálj meg nem Rá gondolni....én nagyon sok sikert kivánok!:)

2014. jún. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Idő és másik szerelem/fellángolás. Ha ez nem megy, akkor sírjál sokat, az is segít egy kicsit és egyél sok olyan kaját, amiket szeretsz! Mellé igyál KEVÉS alkoholos italt, hogy el tudjál lazulni!
2014. jún. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!