Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan küzdhetném le az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdhetném le az önbizalomhiányom?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, és enyhén szólva nem éppen egy Adonisz. Nem is nagyon tudok érvényesülni a lányoknál, mert túlzottan is kevés az önbizalmam, és ez nagyon is meglátszik rajtam. Valószínűleg is nagyon egy csaj sem fog igazán komolyan venni. Csakhogy ez olyan szinten durva nálam, hogy gyakran még megszólítani sem merem a lányokat, látszik rajtam, hogy zavarban vagyok, a magabiztosságom 0.

De mégis mit lehetne ez ellen tenni. Hogyan lépjek fel határozottan a csajok előtt? Lehet a külsőm miatt így sem lesz sok esélyem náluk, de nyilván az elsődleges ok, amiért még nem találtam senkit, az az önbizalomhiány.



2014. júl. 3. 20:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Fejben dől el,fejben.
2014. júl. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiányon lehet segíteni. Ha emellé depresszió is társul, illetve önmarcangolás, kezdj el megbarátkozni a magány gondolatával, mert az életben nem lesz olyan mint néhány filmben, ahol megtalál az igazi és boldogan éltek...senkinek sem fogsz kelleni.
2014. júl. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ja 2-es főleg ha nem is harcolsz ellenne,akkor tutti ba szhatod at egész életed,mert feladod(a beletörődés feladást jelent).Az élet a küzdelemről szól, először rahd magad fejbe össze,nézz szembe önmagaddal,addig ne is próbálj párkapcsolatot létesíteni,mert ha össze is jön tuti lesz valami olyan gikszer.
2014. júl. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Tényleg?:-) Ez eddig eszembe se jutott. Ja, és ne aggódj, esélyem sincs, és valószínűleg nem is lesz párkapcsolatot létesíteni, de azért kösz a segítséget.;)
2014. júl. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha így álsz hozzá.De ez a kérdezőhöz is szólt.
2014. júl. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nem vagyok depressziós, sokra becsülöm magam, mert van, amiben igen tehetséges vagyok, és a tanulmányaim is rendben vannak. De ha emberek közé kerülök, főleg akiket csak futólag ismerek, akkor valahogy eluralkodik rajtam a kisebbségi érzés. :S
2014. júl. 3. 20:57
 7/14 anonim ***** válasza:
De leszel,mert annyira frusztrálni fog a dolog hogy észre sem veszed és már depis vagy(mégha akkor nemis akarod becallani magadnak).
2014. júl. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
hát ez nem túl biztató :/
2014. júl. 3. 21:06
 9/14 anonim ***** válasza:
Küzd le az önbizalomhiányodat,és arra készülj hogy el fognak utasítani,mert ha pozítívan álsz hozzá nagyot fogsz koppani.Nem azt mondom hogy semmi pozitív nem kell,csakhogy arra is kell készülni hogy elutasítanak.
2014. júl. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha Ennyire nem vagy megelégedve a külsőddel, Menj le kondiba, keress egy személyi edzőt (nem szoktak sokat kérni, másfél év múlva má egész jó tested lehet, Menj el futni, vegyél divatos cuccokat, de ami a legfontosabb hogy higgy magadban, anélkül semmi sem fog sikerülni. Hidd el máris jobban leszel...
2014. júl. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!