Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan küzdhetném le a gátlása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdhetném le a gátlásaimat?

Figyelt kérdés

Folyamatosan próbálok önbizalmat szerezni, meg pozitívan hozzáállni a dolgokhoz, de általában olyan csalódás a vége, hogy már nem megy.

A külsőm 10/0, a dumám meg ilyenek szintén elég gyenge, és az idő csak építi le mindet.

Nem tudom mivel adtam okot arra, hogy ennyire egy fekete bárány legyek, volt bennem tisztelet, becsület és érzelem is (ki is használtak emiatt egy csomószor és most is próbálkoznak), de nem akarom másra fogni a hibáimat.



2014. márc. 16. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
fiu vagy lány ? de tök mindegy , elkezdet magad edzeni a testileg és szellemileg , kb ennyiből áll a dolog edzel tökéletesre fejleszted a tested , és tanulsz, felruházod magad némi intelligenciával .... ergo küzdesz küzdesz küzdesz ahelyett hogy itt nyavalyogsz.
2014. márc. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

10/0, olyan nincs, csak ha átlátszó vagy:)


a pozitív hozzáállás átvágás, nekem nem segít. ennél jobb, ha arra gondolsz, hogy talán nem is lesz olyan rossz, meg ez a lány nem a múltkori lány, lehet, hogy érdemes megbízni benne.

2014. márc. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg pozitívan próbálsz hozzáállni a dolgokhoz, azt tanácsolom ne add fel. Tudom, sokszor elgyengül az ember és hagyná az egészet a francba, de ha nem tartjuk magunkat, még annyi esélyünk sem lesz. Ráadásul ha kihasználnak minket az általad leírt tulajdonságok miatt, akkor mindig "bezár" az ember egy kicsit jobban. Bízni kell benne, hogy lesz, aki értékeli.
2014. márc. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Utolsót nem igazán értem...

Igen próbálok pozitívan hozzáállni, de ez egyre nehezebb és egyre negatívabbá megy át.

Ha még magamban sem bízok, akkor hogyan bíznék másokban?

2014. márc. 17. 22:44
 5/7 anonim ***** válasza:
mi okod van arra hogy nem bizol magadban? egyebkent probald folytatni a pozitiv hozzallast magaddal es masokkal kapcsolatban is. ne azzal foglalkozz mi a rossz benned hanem a joval es azt probald fejleszteni plusz foglalkoz z az olyan dolgokkal amiket szeretsz csinalni ahelyett hogy a kulsodon elmelkednel, ami biztos hogy nem olyan rossz mintahogy mondod.
2014. márc. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ShapeShifter válasza:

én úgy vagyok ezzel, hogy aki önmaga Akar lenni, az csak rágörcsöl és totális neurózisba kergeti magát. aki önbizalomhiányos, csak akkor fog önbizalmat szerezni, ha elengedi a vágyát felé és végre tesz is érte, hogy legyen: önmegvalósítja magát.

először is nem szabad semmitől se függni. nem szabad azonosulni a negatív emlékekkel, a külsőddel és nem szabad, hogy a környezeted hatással legyen rád.

tűzd ki célodul, hogy neked lesz egy barátnőd, ebből meríts további inspirációt különböző célokhoz, amikből megvalósíthatod magadat: dolgozz, hogy tudj jól öltözködni, parfümöt/sprét venni, fodrászhoz járni és majd elvinni a kedvesed randizni, nyaralni. edzél keményen, hogy jó alakot nyerj, a sport javítja a közérzetet és erősíti az idegrendszert - magyarán hozzájárul, hogy szabad önmagad lehess. csak úgy, mint az egészséges életmód (alvás, étkezés) és a barátaid. emellett találj egy hobbit: pl művészet. a hobbi mindig jó, hogy az ember önigazolást nyerjen. főleg, ha alkot, mert sikerélményét leli benne. ezek után ha szarul érzed magad, csak magadnak teheted fel a kérdést: mindent megpróbáltam, hogy elérjem a célom?

ámbár soha ne feledd, nem a céltól lesz boldog, hanem az úttól.

2014. márc. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok, tudom hogy miről beszélsz. Én elkezdtem egy folyamatot, lassan 3 hónapja járok edzőterembe annak reményében hogy egyszer elégedett leszek azzal akit a tükörben látok. A személyiség fejlesztése nehezebb, de azt is el kell kezdeni, a barátaiddal legyél sokat, a velük töltött idő észre sem veszed és formálni fog, egyre befogadóbb leszel.

Csalódásból nekem is volt már elég, de fel kell állni és tovább menni. Talán azt mondod sablon szöveg, de ha nem ezt teszed, veszítesz! Az életedet!

2014. júl. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!