Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon rossz kedvem van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz kedvem van miatta, mert tudom, hogy sosem lesz az enyém. Mit lehet ilyenkor csinálni, hogy ne csak rá gondoljak? 14/L

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy szerelmes vagyok már április óta egy nálam 7 évvel idősebb srácba, akinek barátnője van.Tudom, hogy rettentő fiatal vagyok, és hogy ez így nem helyes, meg amúgy is, ő is idős hozzám.Próbálkoztam én kiverni a fejemből, és bebeszélni magamnak, hogy még csak nem is tetszik, meg hogy csúnya, de nem ment.Vele beszélni még csak esélyem sincs, mert az idióta haverjaival van, és azt sem tudja ki vagyok.Egyszer beszéltem vele, mert kérdezett valamit.És ennyi.Most már lassan egy hete nem láttam, mert eddig mindig láttam egy percre, mert szokott járni bringával de most még azt sem.És egyre többet gondolok rá, és olyan rossz érzés.Ez nagy hülyeség, meg minden, de hiányzik. :'(

Tanácsok esetleg, hogy végleg elfelejtsem?


2014. júl. 3. 21:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bár deci etanolos oldatot szájon át.
2014. júl. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lógjál többet a barátnőiddel, vagy csinálj bármit ami eltereli a gondolataidat. Előbb utóbb észre fogod venni hogy már alig-alig gondolsz rá. Aztán pedig úgyis fog jönni egy másik srác :) 17/F
2014. júl. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#2

Bárcsak...

2014. júl. 3. 21:47
 4/13 anonim ***** válasza:

idővel tényleg el fogod felejteni, tapasztalat

addig meg ne foglalkozz vele, tereld el a gondolataid, legyél a barátaiddal, csinálj programokat stb

2014. júl. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Miért (mitől) lettél bele szerelmes? :)
2014. júl. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#5 Egyszer kérdezett tőlem valamit és akkor lettem belé szerelmes, mert a szemembe nézett.
2014. júl. 3. 21:55
 7/13 anonim ***** válasza:

"akkor lettem belé szerelmes, mert a szemembe nézett" :D


milyen peches vagy - ha nem nézett volna a szemedbe, akkor nem leszel belé szerelmes, és most sokkal könnyebb lenne az életed. :)

2014. júl. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
hol lehet a szemedbe nézni? :)
2014. júl. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#7

Lehet igazad van, de ettől nem lesz jobb kedvem.:/

2014. júl. 3. 21:59
 10/13 A kérdező kommentje:
#8 ezt nem értettem.0_o
2014. júl. 3. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!