Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szalagavató: várjak amíg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szalagavató: várjak amíg felkérnek vagy kezdjek el szervezkedni?

Figyelt kérdés

Már lefoglaltam a keringőruhát, és igencsak tartok attól, hogy nem lesz kivel táncolnom. Habár még lehet, hogy korai ezt szervezgetni, de félek, hogy elkapkodnak előlem mindenkit. Viszont most úgyse találkozok egyik fiúismerősömmel sem, és facebookon megkérdezni őket lányként egy kicsit kellemetlennek tartom. Külsőre átlagos vagyok (szép alak de felejthető arc). Nem tudom mennyi az esélye annak, hogy így akadni fog valaki akivel táncolhatnék.

18L



2014. júl. 3. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd én táncolok veled. Úgy ugrálsz, ahogy fütyülöm a dalt! :D
2014. júl. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos akad, ha nem osztályból, akkor külsős. Engem is felkértek, egy nagyon jó barátommal táncoltam, és mégis az utolsók között voltam, mert nem volt mersze felkérni engem :D
2014. júl. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Nincs egy nagyon jó fiú barátod ?
2014. júl. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Simán megkérhetsz te is bárkit. Akár külsőst is vagy alattad levő évfolyamokból is. Engem is megkért egy végzős lány, amikor én még 11-es voltam.

Mondjuk én finoman elutasítottam, mert utálok táncolni, a saját szalagavatómon sem keringőztem. :D


Ezt nem tudom miért mondtam el, de a lényeg, hogy nyugodtan megkérhetsz te is fiúkat. :)

21/F

2014. júl. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ez ugy történt, hogy a fiú tesomnak én szereztem lány táncpartnert, és a barátnőmnek is én, a fiú tesom barátját. Elég nagy lekötöttség, mert heti 2x proba, legalábbis nekünk igy volt, nyugodtan kérdezd meg egyenként azokat a fiúkat akivel szivesen táncolnál, de megbizható legyen, akár még a szüleivel is beszéld meg.
2014. júl. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én Facebookon kértem meg ismerősömet. Mondjuk októberben :D A harmadik srác igent mondott. Ha nem vagy nagyon jóban fiú osztálytársaiddal, akkor kevés esély van rá, hogy felkérjenek, meg nálunk a fiúk ilyenkor 1-2 kivételével már rég lebeszélték a dolgot. Ha van ismerősöd, akivel szívesen táncolnál, akkor ne félj megkérdezni :)
2014. júl. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!