Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó lenne, ha volna olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó lenne, ha volna olyan törvény, hogy ha egyszer megházasodik az ember, akkor soha ne váljon el és ha válni akar, akkor le kell vágni a karját?

Figyelt kérdés
Tehát jobban meg kellene gondolni a házasságot, úgy mint régen, hogy majd mindegyik egy életre szólt. Most meg úgy házasodnak és válnak az ÚR színe előtt, hogy Isten már azt sem tudja mi van az emberekkel, hogy kiket teremtett. Ezért mondom, hogy csak az házasodjon, akiknek már felszállt a rózsaszín köd és ne hirtelen cselednek, hanem tényleg szeretetből.
2014. júl. 4. 14:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Házasodik még bárki?
2014. júl. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
100%
Nem, mivel nem a középkorban élünk, hogy karokat kelljen levágni.
2014. júl. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

NÉGY évet éltem együtt a férjemmel, mielőtt hozzámentem volna, és a házasság után gyökeresen megváltozott. Úgy bánt velem, mint a kutyájával, vert, megcsalt...


Vele kellett volna maradnom? Ismétlem, nem hirtelen felindulásból házasodtam, hanem négy év együttélés után, azt hittem, hogy ez elég alaposan kiismerni valakit! Tévedtem! Akkor viseljem egy életre a következményeit?

2014. júl. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

#Phraan

Akinek még van esze az nem :D

2014. júl. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Te hol élsz? A középkorban? Amúgy meg mi közöd van ahhoz, hogy ki, kivel, és mikor házasodik? Ateista vagyok, nem nagyon érdekel mit gondol bármelyik isten... Mert nem hiszek benne. Akkor most nekem máglyán kellene égnem?
2014. júl. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát te nagyon beteg vagy.
2014. júl. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sokan tényleg meggondolatlanul házasodnak, de olyanok is vannak, akiknél csak évekkel később romlik meg a kapcsolat, pl. egyik fél nagyon megváltozik. Azért egy tragikusan rosszul sikerült házasságba ne kényszerítsük már bele az embereket!
2014. júl. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Vagy inkább a Marianna-árok aljára kéne süllyeszteni az ilyen agyilag zoknikat, mint amilyen te vagy... :D


"gazdagok a lelki szegények"... xD

2014. júl. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Elmebeteg vagy.
2014. júl. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Beteg vagy, ez nem a középkor.

Senkinek semmi köze ahhoz, hogy ki hogy házasodik. Kuss és imádkozz magadban, ha neked úgy jó.

A válás lényegében nem katasztrofális dolog, hisz az emberek változnak. Ha x év múlva gyökeresen megváltozik valaki, veri a párját, megcsalja, stb, akkor minek kösse hozzá a másik az életét?

2014. júl. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!