Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha egy napra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha egy napra megváltozna a nemed?

Figyelt kérdés
Csak öszintén ;)
2014. júl. 4. 22:05
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Kicsinyes bosszú,de elmennék az exeimhez és állva,nagy sugárral vizelnék náluk.Természetesen utána a wc ülőket elfelejteném lehajtani.
2014. júl. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Amúgy vajon aki azt mondja, lefeküdne akkor a saját nemével, abban vajon mennyi homár hajlam van...? Most észben tudnánk, hogy melyik nemhez tartozunk valójában, nem? Ez szerintem hetero embernél kizárja, hogy lefeküdjön azzal a nemmel, mindegy mi van épp a lába között.
2014. júl. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Kipróbálnám milyen dominánsnak lenni a BDSM-ben.

19/L

2014. júl. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Ramcsiii ***** válasza:
Hát 12-es nem vagyok épp homár,de ez épp olyan mint akik azt irták hogy fűvel fával dugatná magát..szóval akkor melegek??
2014. júl. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Megvernék pár embert!
2014. júl. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
Bek úrnm magam valami havi 400 nettós állásba.
2014. júl. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
86%

#14


Képzeld el hogy csávó vagy, kapsz egy csajtestet egy napra és össze-vissza qratod magadat csávókkal miközben TUDOD, hogy igazából csávó vagy te is. Ez szerintem homárság, nem kicsit. :D

2014. júl. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
17%

Agnes Crumplebottom:


Ez miért lenne homárság? Sok nő kérte már, hogy próbáljam neki elmondani, hogy milyen egy másik ember (nő :-P) testébe behatolni ... Nem annyira voltak leszbik, tekintve, hogy ott sem működik a behatolás :-P ... Viszont a kíváncsiság megvolt.

Az, hogy össze-vissza dugatnám magam, ha lenne egy olyan szervem, ami erre lett "kitalálva" az már miért b..zis??

Ha maga az érdekelne, hogy egy férfivel szexeljek, akkor azt megtehetném (ha lenne hozzá gusztusom) ... De nem értem, hogy ha női testben lennék és tapasztalni akarnám annak szexuális lehetőségeit, annak mennyi köze van a homoszexualitáshoz??

2014. júl. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Ramcsiii ***** válasza:

Hát épp ezt mondom..azért még a mai világban azt jobban elviselik amikor 2 lány van együtt mint két pasi..

Szóval azért irtam hogy mi lenne ha pasi lennék..az tényleg elég undoritó lehet,de lehet akkor kiderülne a pasiknál hogy tényleg melegek,csak eddig nem merték beismerni :D :D

2014. júl. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

#18


De nem értem, miben változtatná meg a gusztusodat az, hogy éppen milyen nemi szervvel rendelkezel? Ha feltételezzük továbbra is, hogy az elméd ugyanaz marad és mivel az agy irányít mindent így nem hiszem, hogy változna a nemekhez való hozzáállásod.

2014. júl. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!