Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
van egy fiú,kb 40 napja minden nap bejelölöm fbn,de nem jelöl vissza,és élőbe sose láttam,egy városban lakunk.arra gondoltam h mivel nem tudok neki üzit küldeni,ezért a lány testvérének írnék h adja át neki h bejön nekem..jó ötlet?mert már nemtudok mit csinálni
2014. júl. 5. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a lányt ismered akkor igen
2014. júl. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Értelmi fogyatékos vagy amúgy?

Nyilván nem azért nem jelöl vissza, mert nem veszi észre, hogy minden áldott nap bejelölöd, hanem azért, mert nem akar visszajelölni. Ha minden nap be tudod jelölni az azt jelenti, hogy nem csak egyszerűen figyelmen kívül hagyja a jelölésedet, hanem konkrétan ELUTASÍTJA. Szerintem egy értelmes ember számára egyértelmű, hogy a legkevésbé sem érdekled. Lassan feljelenthet zaklatásért amúgy.

2014. júl. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem jelöl vissza, nem érdekled. Keress mást!
2014. júl. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tartom jó ötletnek,ezzel nem sokra mész.

Miért nem tudsz üzit küldeni neki?

2014. júl. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mert be van neki állítva h csak az ismerősei küldhetnek neki üzit
2014. júl. 5. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!