Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha haragudnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha haragudnátok egy lányra, melyik eset után bocsátanátok meg neki?

Figyelt kérdés
Csináltam valami hülyeséget, és most hiába írtam már neki annyi üzenetet, csak megnézi, de nem ír vissza :( Már teljeseb kétségbe vagyok esve, mert nem akarok más fiút, ő a mindenem.. Arra gondoltam, hogy felhívom telefonon, ha egyáltalán felveszi, és elmondom, hogy ne haragudjon, bocsásson meg, meg elmondanám neki mindazt, ami épp akkor az eszemben van, hogy csak őt akarom, és képtelen vagyok elfelejteni. Vagy a másik mód, hogy tudom a legjobb haverjának az fb-jét, és ha pár nap múlva sem válaszol semmit, akkor írok ennek a havernak, hogy legyen szíves adja át a fiúnak amit üzenek neki, és legalább válaszoljon valamit. Bár ez már tényleg úgy hangzik, mintha lekoptathatalan lennék, meg ez csak megfordult a fejemben, nem gondoltam komolyan, inkább a telefonosat. De tényleg nem bírom ki, hogy ne beszéljünk, meg azt sem tudom elviselni, hogy haragszik rám, pedig nem szándékosan csináltam.. :( Úgymond 'békénhagyni' meg képtelen vagyok, egész nap a fejemben jár, mást sem tudok csinálni, nagyon hiányzik. Esetleg fiúk, hogyan lehetne tenni valamit, hogy megbocsásson a fiú? (személyes találkozó kilőve). Az is eszembe jutott már, hogy csinálok egy hamis adatlapot és abból írkálok a fiúnak, majd talit kérek tőle, de én jelenek meg. Minden eszembe jutott már, nem tudom mit csináljak. Más fiúnak meg képtelen vagyok megnyílni. Pár napja van ez, hogy nem ír vissza. Annyit tettem, hogy megígértem párszor, hogy elmegyek a városába, de a szüleim miatt nem tudtam, ő meg megunta szerintem ezt, de akkor is, egy üzenetet megérdemelnék, hogy annyit írjon 'Vége', de semmi :(
2014. júl. 5. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
kor?
2014. júl. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hívd fel

ne használj közvetítőket

2014. júl. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
17/L
2014. júl. 5. 20:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Mond el neki miért nem tudtál elmenni..
2014. júl. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, hívd fel, felesleges álnéven nyomoznod és a haverját zaklatnod olyannal amihez nincs köze.
2014. júl. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de attól félek, hogy vay nem veszi fel a telefont és kinyomja, vagy ha fel is veszi, én nem bírom megállni, hogy ne sírjak.. minél hamarabb hívjam, annál jobb, vagy hagyjam még a fiúban ülepednina dolgokat, ne zaklassam?
2014. júl. 5. 20:57
 7/9 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ígérted. Rendben, hogy volt okod, de ígéret az ígéret és többször is ígérted.
2014. júl. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Először azt írtad hogy csináltál valami hülyeséget, aztán azt hogy a szüleid miatt nem tudtál elmenni és ennyi, ami szerintem nem hülyeség. akkor most melyik?
2014. júl. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
azt hittem, hogy elengednek a szüleim egyedül, de tévedtem, máskor meg azért nem mehettem, mert muszáj volt a szüleimm elmennem máshová
2014. júl. 5. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!