Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok róla, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok róla, ha a neten egy ilyen bemutatkozó szöveget írna magáról a lány?

Figyelt kérdés

Nem privátban, hanem ez olyan, amit mindenki lát. Mit gondolnátok róla ez alapján? Mert nekem nem túl szimpatikus, de érdekes.


"Üdv. Örömömre szolgál, hogy idetaláltál, még ha nem is tudok róla. Szívesen írnék egy hosszú regényt magamról, de azt inkább levélben. Vagy sehol - tiéd a választás. Összetett személyiségem apró töredékeit a bal oldalon találod. Szabályaim nincsenek, mert nem szeretem őket. Ha megengeded (ha nem, akkor is), maradnék egy kicsit titokzatos, mert az az én műfajom: Ismerj meg!"


2014. júl. 5. 23:50
1 2
 11/19 Anita Müller ***** válasza:
67%
ɯı ɐ ɟɐsz ʌɐu ɐ ʞnɹʌɐ qıןןǝuʇʎűzǝʇǝɯɯǝן¿¡
2014. júl. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
65%

Nem mondom hogy fos, és szar és stb; de átlagos. Rajtad kívül nagyon sokan írnak még hasonló bemutatkozó szöveget, így nem ezzel figyelnének fel rád.


Mondjuk nem tagadom, nehéz frappáns bemutatkozó szöveget írni, nekem sem szokott menni.

2014. júl. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy nem az én szövegem. :D Én nem írok ilyeneket.
2014. júl. 5. 23:56
 14/19 A kérdező kommentje:
#11 ezmiez?
2014. júl. 5. 23:57
 15/19 anonim ***** válasza:
Szerintem rettentően tucatszöveg, az enyém jobb. :D
2014. júl. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szaaaar
2014. júl. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
85%

Szinte semmit nem árult el magáról, nem hinném, hogy ezt bemutatkozó szövegnek tudnám mondani. Csak arra ösztönöz, hogy írjak neki, ha érdekel, hogy milyen.

Egyébként meg csak azt gondolnám, hogy 1 perc időhúzás volt az életemből.

2014. júl. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
különösebben nem kelti fel az érdeklődésem, de nem is rossz. a lányok többsége nem veszi a fáradságot, hogy 1-2 gagyi soron kívül többet írjon, így ha az átlaghoz hasonlítjuk akkor bizony elég jó.
2014. júl. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mindenki ugyanezt írja tartalmilag, talán a megfogalmazás egy kicsit érdekes. De cseppet sem keltené fel a figyelmemet.
2014. júl. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!