Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nők, lányok! Ti társkereső...

Nők, lányok! Ti társkereső oldalon elolvassátok a bemutatkozó szöveget?

Figyelt kérdés
Vagy teljesen felesleges írni bármit is, és írhatom akár azt is, hogy nigériai menekülttáborba keresek örömlányokat, illetve bitchfuckfuckbitch, soha senkinek a szeme meg sem akad rajta?

2014. ápr. 27. 00:12
 1/7 anonim válasza:
100%
Én el szoktam olvasni. Néha olyan jól megírt vicces irományok vannak.
2014. ápr. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A rendes csajok (MINT AMILYENEKET TE IS SZERETNÉL BARÁTNŐNEK) azok elolvassák a bemutatkozószöveget.
2014. ápr. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Én mindig! :) Csak sajnos sok pasi nem ír ki magáról semmit... :( Pedig nekem is van bemutatkozó szövegem. :)
2014. ápr. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Költőnő? ***** válasza:
100%
Ha egyáltalán méltóztatnak adatlapot/bemutatkozót írni/tölteni.....
2014. ápr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akik normálisan írnak nekem is és elolvassák a bemutatkozó szövegemet (jó hosszú :-) ), azokét én is elolvasom, ha már levelezni kezdtünk, mivel így a legelején kiderülhet pl. olyan, ami felett volt, aki elsiklott, hogy van gyerekem, neki meg oda volt írva, hogy gyermektelen nőt keres, így szóltam neki, hogy nem vette észre az adatlapomon, hogy van gyerekem. Röviden válaszolva: elolvasom és nem felesleges oda írni, mert aki nem ír oda, arról azt feltételezem, hogy titkolnivalója van. 32N
2014. ápr. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát én csináltam, eléggé furfangos, nyakatekert, erősen szarkasztikus lett, és most várom, hogy írjanak rám a dögösebbnél dögösebb nők...Jó, viccelek, csak felvettem a szabadalmaztatott és levédett GYIK-es stílust (ülök a babérjaimon és várom a topmodellt), mindenesetre jó tudni, hogy amit írok, azt nem a billentyű gyorsabb amortizációja kedvéért teszem, és nem annyi értelme van, mintha belesuttognék a falba. Köszönöm az eddigi válaszokat, hasznosak voltak!
2014. ápr. 29. 21:53
 7/7 Költőnő? ***** válasza:
Inkább a férfiak nem szokták elolvasni. Tisztelet a kivételnek.
2014. ápr. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!