Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lenne jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne jó szülinapi ajándék egy 20 éves fiúnak? 1000-1500 ft körül.

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy veszek neki egy kabalatollat, amin vagy a neve van, vagy az, hogy 'Szeretlek'. Nem akarok nagyon nyálasat adni, csak hogy érezze, hogy nagyon szerelmes vagyok belé, és olyan tárgyat szeretnék, amit használni is tud, és rám emlékezteti, mosolyt csal az arcára.9 hónapja járunk. Ötletek?


19L



2014. júl. 6. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Add neki az egyik bugyidat :D
2014. júl. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy flakon tejszínhab meg pár szem meggy. A többit a fantáziáidra bízom!
2014. júl. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne hari de 1000 ft.ért lassan 1 kilo kenyeret se kapsz
2014. júl. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Találtam egy kis ajándékboltot, ahol olcsó dolgok vannak. Nem akarok nagyon személyeset sem adni neki, mert nem akarom elijeszteni. Esetleg nyaklánc vagy karkötő? Gyűrűt nem akarok, mert az már eléggé "örökkéegyüttleszünk" szagú...
2014. júl. 6. 14:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Toll a nevével? Szerintem olyat inkább lányok szoktak használni, nem éppen egy fiús tárgy.

Az én barátomnak mindene megvan, így mindig bajban vagyok ilyenkor. Végül veszek neki valami finom kaját, mert legalább látom, hogy hogy örül neki (férfiak...), és jobb, mint valami csecsebecse, ami a sarokban porosodik meg. Vannak ilyen tárgyai, tőlem kapta őket, és ahányszor rájuk nézek, az jut eszembe, hogy ó, pedig mennyi mindenre költhettem volna azt a pénzt..... (Nekem sincs épp pénz a bőröm alatt.)

2014. júl. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja a másik meg egy olyan nap, amikor valami romantikusat csinálunk, pl esti belvárosi séta, csókolózás, rakparton ücsörgés-fagyizás. A hangulat a lényeg, nem az, hogy költs rá, nem?
2014. júl. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én barátom egyszer olyat kapott amin a neve volt. A szeretlekest nem ajánlom annyira.. akkor már inkább egy karkötő
2014. júl. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a Barátomnak, mikor 20 éves volt, vettem egy söröskorsót, teliraktam minicsokikkal meg sütöttem neki tortát. Aztán vettem neki már telefontokot, többször parfümöt (volt, hogy kifejezetten azt kért), sálat (az mondjuk Karácsony volt), nyakkendőt... egyébként én is mindig bajban vagyok ajándékozáskor.
2014. júl. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!