Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Csak a lányok vannak oda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Csak a lányok vannak oda érte, a nők nem" Ezt miért állítják néhányan?

Figyelt kérdés

Kiraktam magamról egy képet az elmúlt napokban, és írták hogy túl sok az izom a ruháimon látszik a felvágás, a tiniknek biztos bejön

Na most kérdem én, mi baj van azzal ha valaki 3-4ember helyett is sportol? és ad magára?

A nők egy külön faj, amibe mi izmos férfiak nem tartozunk bele, csak a Ryan Gosling, Johnny Depp félék

22F


2014. júl. 6. 15:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
35%
mert sokan undorodnak a túl izmos pasiktól...izom agy, semmi az ágyban, és még gusztustalanul is néz ki...
2014. júl. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Vannak testi és szellemi igények, ha "3-4 ember helyett is sportol"sz akkor elég valószínű, hogy a szellemit már nem tudnád kielégíteni a mai társadalomban/nőknél. Amennyiben ez nálad nem így van, akkor csak felületesek és tévednek, kétlem, hogy a külsőd zavarná őket. (természetesen ha nem egy lufiról beszélünk)
2014. júl. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Kérdező:


És az eredményeid mit igazolnak vissza?


Illetve a másik fontos kérdés: Meg tudsz szerezni magadnak olyan nőket, amilyeneket kívánsz?

2014. júl. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Költőnő? ***** válasza:

mert a lányoknak fontosabb a külső, ellenben egy nőnek már fontosabb a belső is.

Ha a külső, ill kisugárzás nem sok belső értékel sugall: lányoknál még lehet vele aratni, de komolyabb nőknél már nem.

2014. júl. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
muti a képet! :D
2014. júl. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Úgy van, lássuk a képet!
2014. júl. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Az utolsó mondatodat nem igazán értem, talán mert nem is értelmes.


Olvastam amúgy a kérdést aminél kitetted a képet (vagy az nem te voltál? XD), semmi gond nincs veled szerintem, talán annyi, hogy az a kabát és hosszúnadrág nem túl aktuális így nyáron :D Na de viccet félretéve szerintem ne agonizálj ezen ennyit..


Olyan pedig nincs, hogy valakin koksz és sok évnyi kemény edzés nélkül túl sok legyen az izom.

2014. júl. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

alapvetően az a helyzet, hogy a NŐKnek nem a kinézet az, ami igazán döntő egy férfival kapcsolatban. míg a kislányok, tinik esetében ez a leginkább fontos tényező. egy felnőtt, érett nő már inkább azzal foglalkozik, hogy milyen lehetnél ténylegesen társnak, esetleg később apának, és nyilván csak a külsőd alapján ezt nehéz megmondani. azaz, annyira nem, mert akinek van ideje 3-4 ember helyett sportolni, azt 1. nem érdekli más tevékenyésg, 2. nem foglalkozik egy CSEPPNYIT fontosabb dologgal sem, pl munka, szellemi képességeinek csiszolása, satöbbi. bocs, ha ez általánosítás, de sajnos elég sok példát láttam, ami ezt alátámasztja. mindenesetre, a lehetőség megvan, hogy te vagy az egyedi kivétel.


őszintén, ha elém raknának két pasit, hogy na most válasszak, egész biztos, hogy a kicsit okosabbat, humorosabbat, életrevalóbbat fogom választani, és nem azt, aki a napjának döntő részét a konditeremben tölti, szedi a szemöldökét, és azzal van el, hogy ilyen meg olyan igénytelen az, aki nem így tesz. mint ahogy már meg is tettem. életem legjobb döntése volt lecserélni a folyamatosan tollászkodó, így meg úgy igényes és igénytelen, meg jaj, mások mit gondolnak rólam típusú exem a mostani barátomra, akit kicsit más dolgok is érdekelnek, nem csak ez. sőt. ez nem is érdekli. a kapcsolat maga is sokkal tartalmasabb, ha van némi tartalom a fejben is, így az izom nem sokat számít a párválasztásban, nálam :)

2014. júl. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
2014. júl. 6. 16:15
 10/19 A kérdező kommentje:

Hozzátenném nincs egyetemi főiskolai végzettségem, csak egy egyszerű szakközép, viszont úgy gondolom ha dolgozik az ember, mindene meg van. Tehát emiatt vagy e-mellett nem kéne hogy kizáró ok legyen az izom.


A lányok közül sem kapok meg mindenkit, mert van aki odajön és kérdez, esetleg megdicsér, de van az érem másik oldala, amikor arra gondolnak hogy biztos kötekedős, nőket ver, megalázza őket és inkább tartanak tőlem

2014. júl. 6. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!